دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات آموزشی، نوآوری و ابتکارات دانش آموزی (نادکاپ)

danesheroz بهمن ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات آموزشی، نوآوری و ابتکارات دانش آموزی (نادکاپ)

دانش روز : شانزدهمین دوره مسابقات آموزشی، نوآوری و ابتکارات دانش آموزی (نادکاپ) و سومین یادواره شهدای جهاد علمی ۱۵ و۱۶ اسفند برگزار می شود

به گزارش دانش روز ، شانزدهمین دوره مسابقات آموزشی، نوآوری و ابتکارات دانش آموزان ( نادکاپ) و سومین یادواره شهدای جهاد علمی ۱۵ و ۱۶ اسفند ماه به همت دانشگاه صنعتی شریف و مشارکت سازمان بسیج دانش آموزی برگزار می شود.

ولی الله نادرپور مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی در گفتگو با خبرنگار بیست، گفت : مهلت شرکت در شانزدهمین دوره مسابقات بزرگ آموزشی، نوآوری و ابتکارات دانش آموزان علوم پایه شامل زیست شناسی، نجوم و شیمی ، علوم نوین شامل رباتیک ، هوافضا و نانو ۱۸ دی تا ۱۵ بهمن است.

وی در ادامه افزود : کمک به پیشرفت و بهبود مهارت های علمی کشور ، رشد نوآوری و ابتکارات ، افزایش خلاقیت دانش آموزان و ایجاد فضای رقابتی در بین دانش آموزان از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است .

نادرپور همچنین بیان داشت : معرفی ابتکارات و نوآوری های برتر دانش آموزان و استفاده از پتانسیل های نیروهای نمونه در سطح کشور از دستاوردهای برگزاری این دوره از مسابقات آموزشی است .

مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی در پایان گفت : شانزدهمین دوره مسابقات آموزشی، نوآوری و ابتکارات دانش آموزان همراه با نمایشگاه بازی های خلاق ۱۵ و ۱۶ اسفند ماه به همت دانشگاه صنعتی شریف و مشارکت سازمان بسیج دانش آموزی برگزار می شود که آخرین زمان ثبت نام ۱۸ دی تا ۱۵ بهمن از طریق وب سایت WWW.NADCUP.IR است.

شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۷
کد خبر : 90867
بازدیدها: 262

پاسخی بگذارید »