شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در البرز آغاز شد

برگزاری سی و یکمین جشنواره فجر در البرز

danesheroz دی ۲۶, ۱۳۹۱ ۰

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از آغاز سی و یکمین جشنواره فجر در استان خبر داد و گفت: این جشنواره از امروز در استان البرز کار خود را آغاز کرده است

مجتبی ابراهیمی ظهر امروز در حاشیه برگزاری این جشنواره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در البرز اظهار داشت: این جشنواره امسال در دو بخش تئاتر و هنرهای تجسمی به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه جشنواره از امروز آغاز شده است، افزود: سی و یکمین جشنواره فجر تا ۳۰ دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

*البرز میزبان تئاتر و هنرهای تجسمی بین‌المللی خواهد بود

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تأکید کرد: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در جشنواره فجر امسال استان البرز میزبان تئاتر و هنرهای تجسمی بین‌المللی نیز خواهد بود.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: استان البرز در مجموع میزبان ۵ نمایش بین‌المللی است که ۳ نمایش آن منتخب جشنواره بین‌المللی و ۲ نمایش نیز کار هنرمندان تئاتر استان البرز بوده که به جشنواره بین‌المللی راه پیدا کرده است.

وی ادامه داد: همه اجراها در مجموعه تئاتر شهر کرج و سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز به روی صحنه خواهد رفت.

این مسئول تأکید کرد: امسال تئاتر فجر بخش خیابانی را نیز خواهد داشت.

ابراهیمی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نخستین روز از آغاز به کار این جشنواره نمایش «آن سمها سرنبشتمان را نبشت» برگزار خواهد شد.

به گفته وی، این نمایش به کارگردانی زری عماد بوده که امروز در سالن تئاتر شهر رأس ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به روی صحنه خواهد رفت.

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز خاطرنشان کرد: فردا نیز همین تئاتر در ساعت و مکان مذکور به روی صحنه می‌رود.

سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۹
کد خبر : 4244
بازدیدها: 237

پاسخی بگذارید »