پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری سومین نشست شورای راهبردی ورزش

danesheroz7 شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری سومین نشست شورای راهبردی ورزش

دانش روز : سومین نشست شورای راهبردی ورزش استان البرز در افق ۵ ساله با حضور دکتر محمد جواد کولیوند در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد

بنا به گزارش دانش روز و به نقل از  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، شرکت کنندگان این نشست دکتر محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، علیرضا جوانمردی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، قاسم پوستین دوز معاون توسعه امور ورزش، قدرت ا… شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان، رستم کلهر دبیر شورای راهبردی توسعه ورزش استان و اعضای این شورا بودند کهدر سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان گردهمایی کردند.
در این نشست دکتر محمد جواد کولیوند با تاکید بر لزوم کاربردی شدن سند چشم انداز توسعه ورزش اظهارداشت: اولین چیزی که باید در این راستا به آن توجه داشت بحث بودجه مربوط به هر بخش و منابع مورد نظر برای تامین آن و همچنین مشخص نمودن ناظر برای آن است.
وی در ادامه افزود: سند چشم انداز توسعه ورزش و جوانان استان را باید با سند ۱۴۰۴ مطابقت داده و سرانه های ورزشی البرز را به درستی در آن مشخص کنیم.
دکتر کولیوند در پایان بیان کرد: در بخش جوانان نیز می بایست تعدادی از سمن های فعال را بکارگرفته تا در این حوزه نیز سند بطور کامل اجرایی شود.
در ادامه علیرضا جوانمردی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز بیان کرد: تمامی دستگاههای فعال در حوزه ورزش عضو شورای راهبردی ورزش و جوانان استان شده اند.
وی افزود: نقش و تلاش اصلی شورای راهبردی ورزش و جوانان استان، عملی و کاربردی شدن برنامه های سند چشم انداز است که باید از کتابخانه ای شدن آن جلوگیری کنیم

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰
کد خبر : 60947
بازدیدها: 349

پاسخی بگذارید »