پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری سومین جشنواره شهید رجایی در استان البرز

danesheroz7 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری سومین جشنواره شهید رجایی در استان البرز

دانش روز: معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز از برگزاری سومین جشنواره شهید رجایی و معرفی دستگاه های برتر خبر داد

به گزارش دانش روز و به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، هادی ذاکری با اعلام این خبر گفت: استان البرز شهریور ماه جاری در سومین سال پیاپی برگزاری جشنواره شهید رجایی را با معرفی دستگاه های برتر تجربه می کند.

وی با بیان اینکه در این جشنواره ۵۰ دستگاه اجرایی مورد ارزیابی قرار گرفته اند؛ افزود: براساس شاخص های پیش بینی شده ۳ دستگاه برتر در شاخص های عمومی و اختصاصی ، ۳ دستگاه برتر نیز در بخش شاخص های عمومی و ۳ دستگاه برتر نیز در بخش شاخص های اختصاصی تجلیل می شوند.

ذاکری بیان کرد: علاوه برآن از هر شهرستان نیز یک دستگاه برتر معرفی می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز در ادامه به معیارهای انتخاب دستگاه های برگزیده نیز اشاره کرد و گفت: استقرار و توسعه دولت الکترونیک،استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد و ارتقاء بهره وری، نهادینه سازی فرهنگ سازمانی مبتنی بر ارزشهای اسلامی و سلامت اداری، اصلاح ساختار و تمرکز زدایی از جمله شاخصه های انتخاب دستگاه های برتر خواهد بود.

شایان ذکر است از ماه هاپیش تیم هایی کاری ارزیابی عملکرد نیز به این منظور در استانداری البرز تشکیل و به بررسی عملکرد دستگاه ها پرداختند.

گفتنی است « سومین جشنواره شهید رجایی» ۴ شهریورماه با معرفی دستگاه های برتر برگزار خواهد شد.

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۳
کد خبر : 51562
بازدیدها: 328

پاسخی بگذارید »