پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به همت استانداری البرز

برگزاری سومین جشنواره شهید رجایی

danesheroz7 شهریور ۴, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری سومین جشنواره شهید رجایی

دانش روز: همزمان با روز کارمند وگرامیداشت هفته دولت باشگاه میلاد کرج میزبان دستگاه های برتر استان البرز و کارمندان نمونه استان بود

به گزارش دانش روز ، سومین جنشواره شهید رجایی به همت معاونت توسعه و مدیریت منابع استانداری البرز در سالن همایش های باشگاه میلاد برگزار شد.
با پایان یافتن ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان که از ماه های گذشته در دستور کار معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز قرار داشت، دستگاه های برتر استانی در دو بخش؛ شاخص های عمومی و اختصاصی و دستگاه های برتر شهرستانی با حضور استاندار و مسئولان ارشد استان البرز معرفی و تجلیل شدند.
این جشنواره که قصد تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر سال گذشته استان را داشت ، به مناسبت روز کارمند و هفته دولت و به پاس بزرگداشت مقام والای شهدای گرانقدر باهنر و رجایی که اسوه مدیران اجرایی دولت جمهوری اسلامی بوده اند برگزار شده بود
این جشن با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران رسما آغاز شد
اولین فردی که جهت سخنرانی به روی سن دعوت شد حجت الاسلام و المسلمین آیت الله کازرونی امام جمعه وقت کرج بود که دقایقی کوتاه را به تحلیل ابعاد شخصیتی شهید رجایی در دوران خدمت خود به ملت ایران پرداخت. وی در سخنانش بارها به این موضوع اشاره داشت که مسئولین و مدیران کل همگی خادمین مردم هستند و از وظایف اصلی آنهاست که همواره با روی خوش پاسخگوی ارباب رجوع خود باشند. وی ادامه داد: محدود کردن ارتباطات بی شک به ضرر دستگاه های اجرایی است.


پس از اتمام سخنان آیت الله کازرونی ، گروه هنری دستان گویا به روی سن آمده و دقایقی را به اجرای برنامه ای زیبا پرداختند که حضار بسیار استقبال کردند. لازم به ذکر است که اعضای این گروه هنری همگی ناشنوا بودند و با حرکات ایما و اشاره سردد خود را اجرا میکردند.


سردار سپاه اسلام ، اکبریان که نماینده شهر کرج ، اشتهارد و فردیس در مجلس شورا اسلامی است دومین نفری بود که جهت سخنرانی روی سن برگزاری مراسم حاضر شد. ایشان ضمن تبریک روز کارمند به تمامی کارگزارن محترم دولت جمهوری اسلامی ایران دقایقی را به سخنرانی درباره دوران خدمت شهید رجایی پرداخت.
دکتر اصغر عربیان استانداری محترم البرز قبل از اهدای لوح یاد بود به دستگاه های برتر استان ، به کارمندان دولت ، مدیران کل، معاونت ها و اصحاب قلم و رسانه خیر مقدم گقت. و ازتمامی دستگاه هایی که با رعایت شاخص ها ، توسط کارشناسان به عنوان دستگاه های برتر استان انتخاب شده بودند تقدیر و تشکر کرد.
این سازمان ها شامل ،کمیته امداد امام خمینی (ره)، ثبت احوال و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محور شاخص های عمومی و اختصاصی، ۳ دستگاه برتر؛ شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه البرز، اداره کل امور اقتصادی و دارایی و اداره کل کتابخانه های عمومی در محور شاخص های اختصاصی، ۴ دستگاه برتر؛ اداره کل بیمه سلامت، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره کل امور مالیاتی در محور شاخص های عمومی و همچنین ۵ دستگاه برتر شهرستانی شامل؛ تامین اجتماعی شهرستان نظرآباد، شبکه بهداشت و درمان شهرستان ساوجبلاغ، اداره آموزش و پرورش شهرستان طالقان، اداره آموزش و پرورش ناحیه ۴ شهرستان کرج و اداره آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد بودند که به نظر کارشناسان و با در نظر گرفتن شاخص های مختلف از بین ۵۰ ارگان و سازمان و اداره ، ارزیابی و انتخاب شدند.

 

تجلیل از ۵۰ کارمند نمونه دستگاه های اجرایی استان البرز نیز از دیگر بخش های این جشنواره بود که همزمان با روز کارمند از آنها در دستگاه های اجرایی استان تجلیل به عمل آمد.

در پایان نیز با اهدای لوح های یادبود از مدیران کل این دستگاه ها تقدیر به عمل آمد
این مراسم با گرفتن عکس یادگاری به پایان رسید.

 

 

 

گزارش : پرتو جغتایی

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۸
کد خبر : 54522
بازدیدها: 603

پاسخی بگذارید »