یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری دوره تربیت معلم نهج البلاغه در استان البرز

danesheroz1 مرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری دوره تربیت معلم نهج البلاغه در استان البرز

دانش روز: معاون قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: دوره تربیت معلم نهج البلاغه از نیمه دوم شهریورماه امسال برگزار می شود

به گزارش دانش روز،   ˈرسول عطاپوریˈبا اشاره به برگزاری این دوره بصورت متمرکز (کشوری) توسط معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد افزود: به منظور تربیت مربیان کارآمد در زمینه آموزش نهج البلاغه، شناسایی و جذب مفسران مستعد و علاقه مند و نشر معارف گرانسنگ نهج البلاغه ، دوره تربیت معلم نهج البلاغه از نیمه دوم شهریور ماه در مؤسسات قرآنی استان البرز برگزار می شود.

وی اظهار کرد: فراگیران در این دوره با اصول کلاس داری و مهارت های تدریس و همچنین با روانشناسی در تفسیر موضوعی نهج البلاغه با حضور اساتید مجرب آشنا خواهند شد.

معاون قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز اظهار داشت:علاقه مندان می توانند حداکثر تا تاریخ ششم مردادماه به موسسات قرآنی دارای مجوز ازفرهنگ و ارشاد اسلامی یا معاونت قرآنی اداره کل واقع در خیابان مطهری مراجعه نمایند.

یادآوری می شود شرایط لازم جهت شرکت در این دوره شامل : دارا بودن حداقل پنج سال سابقه تدریس در حوزه آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، دارای مدرک تحصیلی حداقل سطح یک حوزه های علمیه یا کارشناسی (رشته های نهج البلاغه،الهیات و معارف اسلامی، علوم قرآن و حدیث، ادبیات عرب و سایر رشته های مشابه در اولویت می باشند) و دارا بودن حداقل سن۲۸ سال و حداکثر سن ۴۰ سال است.

در پایان این دوره آموزشی گواهی مربیگری به شرکت کنندگان اهداء می شود و پذیرفته شدگان می توانند دوره های آموزشی نهج البلاغه را در موسسات قرآنی استان برگزار نمایند

منبع:ایرنا

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹
کد خبر : 43048
بازدیدها: 268

پاسخی بگذارید »