پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری جلسه دفاع مقدس به صورت ویدئو کنفرانس در البرز

danesheroz1 شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری جلسه دفاع مقدس به صورت ویدئو کنفرانس در البرز

دانش روز: همزمان با میلاد خجسته حضرت ثامن الحج امام رضا (ع)، سامانه ویدئو کنفرانس استانداری البرز با حضور دکتر عربیان، استاندار البرز افتتاح شد و به این ترتیب استانداری البرز در حوزه فناوری اطلاعات یک گام به جلو حرکت کرد

به گزارش دانش روز، صرفه جویی در وقت و هزینه، لزوم حضور مدیران مربوطه در محل کار، کاهش ترافیک و پاسخگویی به موقع به ارباب رجوع با حضور در اداره و شرکت در جلسات به وسیله ویدئو کنفرانس از اهداف راه اندازی این بخش در استانداری البرز بوده است.

از همین رو پیش از ظهر سه شنبه سامانه ویدئو کنفرانس استانداری البرز به منظور ارتباط مستقیم با فرمانداری های تابعه استان البرز و برگزاری جلسات مختلف افتتاح شد.

با راه اندازی این سامانه در فاز اول؛ استاندار، معاونان استاندار، فرمانداران و بخشداران تابعه استان البرز به همراه مدیران کل استانداری می توانند به صورت مجازی در جلسات حضور یابند.

با افتتاح این سامانه بدون پیمودن مسیرهای طولانی و اتلاف وقت و هزینه، امکان حضور مجازی در جلسات به صورت صوت و تصویر فراهم می شود.

گفتنی است در مراسم افتتاحیه راه اندازی سامانه ویدئو کنفرانس استانداری البرز جلسه ای با موضوع هفته دفاع مقدس برگزار شد. در این جلسه فرمانداران شهرستانهای استان البرز به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس پرداختند.

شایان ذکر است در فاز دوم این سامانه، امکان برگزاری جلسات با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان فراهم می شود.

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۹
کد خبر : 60770
بازدیدها: 164

پاسخی بگذارید »