سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی

برگزاری جشن «سپاس‌مربی» توسط دانش‌آموزان به مناسبت سالروز تاسیس امور تربیتی

danesheroz بهمن ۲۹, ۱۳۹۱ ۰

قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی با اشاره به هشتم اسفندماه سالروز تاسیس نهاد امورتربیتی، گفت: جشن سپاس‌مربی توسط دانش‌آموزان سراسر کشور به مناسبت سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی برگزار می‌شود

داوود روستایی با اشاره به جشن سپاس مربی، اظهار کرد: این جشن در یک حرکت خودجوش، منظم و تشکیلاتی توسط دانش‌آموزان برای تکریم از مربیان برگزار می‌شود.
وی دانش‌آموزان نسل چهارم انقلاب را نسلی توانا و فعال دانست و افزود: در این مراسم دانش آموزان دل نوشته‌های خود را در طرحی به نام مادرانه و پدرانه به مربیان خود تقدیم می‌کنند.
قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی صلوات خاصه امام رضا (ع) و تلاوت آیه ۱۶۴ سوره آل عمران که سرلوحه تمامی فعالیت‌های مربیان تربیتی است را از برنامه‌های مراسم آغازین این جشن خواند و اظهار داشت: صلوات خاصه امام رضا (ع) در تمامی مدارس توسط سیستم صوتی پخش و با همخوانی دانش‌آموزان همراه خواهد بود.
روستایی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان ظرفیت‌های هنری ویژه‌ای دارند، خاطرنشان کرد: لوح سپاس مربی از دیگر فعالیت‌های این جشن است که دانش‌آموزان این لوح را با ذوق هنری خود می‌آرایند و به مربی تربیتی خویش تقدیم می‌کنند.
وی در پایان تزیین دفتر تربیتی مدرسه، سرودن شعر، دکلمه، سرود، نمایش و … را از دیگر برنامه‌های این روز خواند و افزود: دانش‌آموزان می‌توانند از همکاری اولیای مدرسه و خانواده نیز در این جشن بهره‌مند شوند.

 

یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۷:۱۶
کد خبر : 7022
بازدیدها: 457

پاسخی بگذارید »