پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری جشن خانواده صنعت چاپ ۱۴ شهریور

danesheroz1 شهریور ۲, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری جشن خانواده صنعت چاپ ۱۴ شهریور

دانش روز: جشن بزرگ خانواده صنعت چاپ ۱۴ شهریورماه در تالار بزرگ کشور برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز، جشن بزرگ خانواده صنعت چاپ به مناسبت بزرگداشت روز ملی صنعت چاپ و با هدف تجلیل از فعالیت کارکنان خانواده بزرگ صنعت چاپ از سوی دفتر امور چاپ معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

از آن جایی که روز ملی صنعت چاپ امسال با شهادت امام جعفر صادق (ع) مصادف شده است، این جشن روز ۱۴ شهریور با حضور کارکنان صنعت چاپ و خانواده‌هایشان در تالار بزرگ کشور برگزار خواهد شد. در این جشن برنامه‌های مختلفی چون اجرای قرعه‌کشی تدارک دیده شده است.

خبر دیگر از جشنواره صنعت چاپ اینکه مسابقات فرهنگی ورزشی این جشنواره در سه گروه آقایان و بانوان، قرآن؛ حفظ و قرائت و کتابخوانی برگزار می‌شود.

مسابقات فرهنگی ورزشی ویژه کارکنان صنعت چاپ برگزار می‌شود که شرایط عمومی و نحوه حضور در آن بدین شرح است:۱. مسابقات ویژه کارکنان صنعت چاپ است (کارمند شرکت کننده در مسابقه باید لیست بیمه واحد چاپ را در اختیار داشته باشد. همچنین کارکنان روزمزد شرکتی، پروژه‌ای و مشمولان قانون کار نیز می‌توانند در این مسابقات حضور داشته باشند. ۲. بازیکنان تیم‌های ملی، لیگ کشوری و باشگاه‌های دسته اول در سال‌های ۹۰ و ۹۱ حق شرکت در این مسابقات را ندارند.۳. داشتن کارت بیمه معتبر، ترجیحا بیمه فدراسسیون پزشکی ورزشی، حوادث ورزشی برای کلیه بازیکنان و سرپرست و مربی الزامب است.۴. سرپرست و مربی به عنوان بازیکن حق شرکت در مسابقات را ندارند. ۵. اسامی و کلیه مدارک بازیکنان و سایر اعضای تیم می‌بایست با امضای مدیر واحد چاپی (صاحب پروانه) معرفی شود. ۶. در صورت تکمیل نشدن تیم، ارائه تیم مشترک از سوی صرفا دو واحد چاپی بلامانع است.

ثبت نام مسابقات فرهنگی ورزشی تا ۱۰ شهریورماه انجام می‌شود و مسابقات نیز از ۱۱ شهریور تا ۶ مهرماه برگزار خواهد شد. فراخوان حضور در مسابقات از روز شنبه ۲ شهریور ماه در میان اتحادیه‌های چاپ تهران توزیع می‌شود. دبیرخانه مسابقات جشنواره صنعت چاپ قصد دارد از سال آینده مسابقات فرهنگی ورزشی را در سایر استان های کشور نیز برگزار کند.

منبع:مهر

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۶
کد خبر : 53614
بازدیدها: 429

پاسخی بگذارید »