چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری جشنواره هنری ایده و مردم در البرز

danesheroz1 مرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری جشنواره هنری ایده و مردم در البرز

دانش روز: سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج از برگزاری جشنواره هنری ایده و مردم در استان البرز با هدف ارتقا نگاه عموم مردم به هنر و آشنایی با سبک های هنری خبر داد

به گزارش دانش روز، حسین آبین اظهار داشت: جشنواره هنری “ایده و مردم” در سه بخش عکاسی، چاپ و نقاشی از ۲۵ مرداد ماه تا اوایل مهرماه جاری روزهای جمعه به همراه کارگاه‌ های آموزشی، ورک شاپ و نمایشگاه آثار هنرمندان و دانشجویان برگزار می‌شود.

آبین با بیان اینکه این نمایشگاه در سال‌های بعد نیز به طور گسترده‌ تر و با ایده های جدید تر برگزار خواهد شد گفت: مهم‌ترین هدف برگزاری این نمایشگاه ارتقا نگاه عموم به هنر و آشنایی مردم با سبک‌های مختلف هنری و هنرمندان است.

وی با اشاره به اجرای بخش عکاسی در ۲۵ مردادماه اعلام کرد: کارگاه‌های آموزشی “عکاسی مستند اجتماعی”، “زیبایی شناسی در عکاسی” و “نورپردازی در عکاسی” از جمله کارگاه ‌هایی است که در این بخش ارائه خواهد شد.

آبین در ادامه اولویت جشنواره را توجه بر نکات کلیدی جامعه و آسیب‌های اجتماعی برشمرد و افزود: نمایشگاه عکاسی با موضوع “مستند اجتماعی” به معضلات و مشکلات جامعه می پردازد و توسط دانشجویان رشته‌ی عکاسی، تصویربرداری و اساتید برجسته در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به کارگاه‌های آموزشی در بخش “چاپ” و “نقاشی” گفت: کارگاه‌های آموزشی “تکنیک های چاپ”، “چاپ سیلک”، “چاپ باتیک”، “تاریخچه زیبایی شناسی پیشامدرن و پسامدرن” و “طراحی” از جمله کارگاه‌های آموزشی در بخش چاپ و نقاشی است که در روزهای آتی برای بهره‌مندی علاقه مندان اجرا خواهد شد.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج با اشاره به زمان و مکان اجرای این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه عکاسی و کارگاه‌های آموزشی این بخش ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۲۵ مردادماه در پارک فاتح واقع در جهانشهر دایر خواهد شد و علاقه مندان این حوزه می‌توانند در این مکان حضور یابند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با توجه به اینکه همواره شاهد استقبال شهروندان از نمایشگاه‌های هنری بودیم، امیدوارم از این نمایشگاه هم استقبال خوبی شود.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۰
کد خبر : 50147
بازدیدها: 186

پاسخی بگذارید »