شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خبر داد؛

برگزاری جشنواره دانش‌آموزی با موضوعات˝دهه فجر˝،˝سبک زندگی اسلامی˝و˝اقتصاد مقاومتی˝

danesheroz دی ۱۰, ۱۳۹۱ ۰

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با اشاره به برگزاری جشنواره انجمن اسلامی برتر دانش آموزی که از اول بهمن ماه آغاز خواهد شد گفت: موضوعات این جشنواره دهه فجر، سبک زندگی اسلامی و اقتصاد مقاومتی خواهد بود. حامد علامتی در نشستی خبری که امروز در محل ساختمان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش [&hellip

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با اشاره به برگزاری جشنواره انجمن اسلامی برتر دانش آموزی که از اول بهمن ماه آغاز خواهد شد گفت: موضوعات این جشنواره دهه فجر، سبک زندگی اسلامی و اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

حامد علامتی در نشستی خبری که امروز در محل ساختمان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت هفته بصیرت، اظهار کرد: اگر به ریشه و عقبه ۹ دی نگاهی بیندازیم، متوجه می شویم عده ای کوردل و انحرافی به چنان تحرکاتی دست زدند که انگار عنصری به نام اتحاد بی معناست، اما در ۹ دی ماه برای همیشه از حضور این ملت درس عبرت گرفتند تا دیگر بار راه به خطا نروند.
وی افزود: همه ما شاهد بودیم مقام معظم رهبری در آن ایام از یک سو با فرصت دادن به همه جریانات، حجت را بر همه تمام کردند و از سوی دیگر با روشنگری بستری را برای فهم عموم مردم و گروه های سیاسی فراهم و این مردم بودند که بی توجه به جوسازی بیگانگان و عملیات سنگین روانی و سکوت برخی خواص، چشم به مشعل فروزان مقام معظم رهبری داشتند و با لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری بساط فتنه را برای همیشه جمع کردند.
دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خاطرنشان کرد: رمز اقتدار و پیروزی مردم در فتنه ۸۸ وجود رابطه عمیق امت و ولایت بود و در این بین حضور جوانان و دانش آموزان ایران اسلامی از نسل سوم و چهارم انقلاب و بصیرت آنها مثال زدنی بود.
وی ادامه داد: آنچه امروز می تواند نوید بخش آینده روشن برای انقلاب اسلامی باشد، تفکر برآمده از ۹ دی است که همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند.
علامتی با اشاره به برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تصریح کرد: در راستای سیاست های اتحادیه انجمن های اسلامی، “جشنواره انجمن اسلامی برتر” را درنظر داریم که برای اولین بار برگزار خواهد شد.
وی افزود: آموزش شبکه دانش آموزی، شوراهای دانش آموزی شهرستانها و استانها، تقویت جایگاه انجمن اسلامی مدارس به عنوان ثمرات و نمود فعالیت های دانش آموزی، شناسایی الگوهای مطلوب از فعالیت های تربیتی و تشکیلاتی در حوزه دختران و پسران و معرفی این الگوها به تمامی سطوح، دستیابی به رصد و تحلیل مناسب و درست از عملکرد تشکل در تمامی سطوح، شناسایی ظرفیت فارغ التحصیلان مدارس، ایجاد فضای با نشاط تربیتی و تشکیلاتی جزو اهداف این جشنواره است.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ادامه داد: این جشنواره شامل شورای سیاستگذاری و سه کمیته است که در دو حوزه مدرسه ای و فرامدرسه ای برگزار خواهد شد.
علامتی با اشاره به زمانبندی برگزاری این جشنواره اظهار کرد: این طرح در سه سطح شهرستانی، استانی و ملی از اول بهمن ماه شروع خواهد شد و تا پایان اردیبهشت ۹۲ به اتمام خواهد رسید.
وی تصریح کرد: ارزیابی شهرستانها در نیمه اول خردادماه، ارزیابی استانها در نیمه دوم خردادماه صورت خواهد گرفت و به صورت ملی برترین ها در تیرماه ۹۲ اعلام خواهند شد.
علامتی همچنین با اشاره به محورهای این جشنواره خاطرنشان کرد: محورهای انتخاب انجمن های اسلامی برتر، ساختار مدیریتی، انسجام تشکیلاتی، فرهنگی و تربیتی،علمی و درسی، ارتباطات و تعاملات و فعالیت های جریان ساز است.
وی ادامه داد: این جشنواره با موضوعات دهه فجر، سبک زندگی اسلامی و اقتصاد مقاومتی برگزار می شود که در پایان از مربیان، مدیران و دانش آموزان انجمن برتر و خانواده هایشان تقدیر به عمل خواهد آمد.
 

یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۸
کد خبر : 2215
بازدیدها: 226

پاسخی بگذارید »