سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری این دوره از انتخابات برگ زرین دیگری را در کارنامه انقلاب به یادگار می‌گذارد

28 danesheroz خرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری این دوره از انتخابات برگ زرین دیگری را در کارنامه انقلاب به یادگار می‌گذارد

در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان البرز آمده است: بار دیگر کشور در آستانه ورق خوردن برگ زرین دیگری از کتاب افتخارات انقلاب اسلامی است

به گزارش دانش روز ،  در این بیانیه که ظهر امروز از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان البرز به دفتر خبرگزاری فارس در این استان ارسال شده، آمده است: بار دیگر در آستانه ورق خوردن برگ زرین دیگری از کتاب پرافتخار انقلاب اسلامی و نظام مردم سالاری دینی با برگزاری پرشکوه و سراسر حماسه یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری هستیم.

انتخاباتی که باید بیش از پیش شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را به رخ بکشد و چشم دشمنان گرگ صفت را کور و دل آرزومند دوستان را شاد کند و به لطف خدا چنین خواهد بود.

در قسمتی دیگر از این بیانیه آمده است: برگزاری چنین انتخاباتی التزام کامل و بی قید و شرط نامزدها و طرفدارانشان به قانون است.

زیرا التزام به قانون و رعایت آن است که آرامش و شور و نشاط انتخاباتی را برای جامعه به ارمغان می‌آورد.

در این بیانیه آمده است: با اعلام احراز صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان قانون اساسی، ‌آزمون بزرگی برای نامزدهای انتخابات در راه است تا در عمل،‌ پایبندی و التزام خود به قانون اساسی را به اثبات برسانند.

قانونی که براساس آن ثبت نام کرده و در زمان ثبت نام به رعایت آن و تمکین در برابر نظر شورای نگهبان تأکید کرده‌اند.

همه نامزدها و طرفدارانشان باید بدانند که اولین قدم حماسه احترام به قانون و نظر شورای نگهبان به عنوان فصل الخطاب و سپس حضور حماسی ملت شریف ایران در پای صندوق‌های رأی است.

ما دانشجویان بسیجی استان البرز ضمن قدردانی از شورای نگهبان که این روزها بدون تأثیرپذیری از هیچ گروه و شخصی و براساس توجهات به ارزش‌های الهی و در نظر گرفتن خداوند در تصمیم گیری‌ها و احراز صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که اصل و ریشه انقلاب اسلامی نیز بر پایه همین عدالت محوری می‌باشد وظیفه قانونی خود را به سرانجام رساندند، ‌حمایت همه جانبه خود را از این شورا اعلام می‌کنیم و امید داریم که به فضل الهی و براساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) با حضور گسترده و شور نشاط مردم شریف انقلابی، انتخاباتی در خور شایستگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ۲۴ خرداد ۹۲ را شاهد بوده و حماسه عظیم انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها را داشته باشیم.

 

منبع : فارس

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۴
کد خبر : 19773
بازدیدها: 154

پاسخی بگذارید »