چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری امتحانات شهریور دانش‌آموزان از دوم تا هجدهم

danesheroz1 مرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری امتحانات شهریور دانش‌آموزان از دوم تا هجدهم

دانش روز: رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از آغاز برگزاری امتحانات شهریورماه دانش‌آموزان از تاریخ دوم این ماه خبر داد و افزود: این امتحانات تا هجدهم شهریور ادامه خواهد یافت

به گزارش دانش روز، عبدالامیر عرفی  در پاسخ به این پرسش که امتحانات شهریورماه دانش آموزان از چه تاریخی آغاز خواهد شد؟ اظهار کرد: دستورالعمل مربوط به امتحانات به ادارات کل آموزش و پرورش استانهای کشور ابلاغ و این ادارات به مناطق خود اطلاع رسانی کرده اند.

وی افزود: در امتحانات شهریورماه آن دسته از دانش آموزانی که یک یا چند درس خردادماه خود را با موفقیت پشت سر نگذاشته اند، شرکت خواهد داشت.

عرفی به مقاطع مختلف برگزاری امتحانات شهریورماه برای دانش آموزان اشاره کرد و یادآور شد: دانش آموزان سال سوم متوسطه نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش در این امتحانات شرکت خواهند داشت.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش همچنین با اشاره به تاریخ برگزاری امتحانات شهریورماه، گفت: آغاز امتحانات در تاریخ دوم شهریورماه و با درس قرآن و تعلیمات دینی و دین و زندگی خواهد بود. همچنین پایان امتحانات نیز ۱۸ شهریورماه اعلام شده است.

وی اضافه کرد: ساعت برگزاری امتحانات به صورت هماهنگ و در ساعت ۱۰ صبح خواهد بود. ضمن اینکه با توجه به هماهنگی های به عمل آمده مقرر شد تا محل برگزاری امتحانات مطلوب ترین مکان از لحاظ آب و هوایی در نظر گرفته شود.

منبع:پانا

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۰
کد خبر : 41443
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »