یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری اردوی آمادگی نوروزی کنکور ۹۳ ویژه ممتازین آیه های تمدن

danesheroz اسفند ۹, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری اردوی آمادگی نوروزی کنکور ۹۳ ویژه ممتازین آیه های تمدن

دانش روز : مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی کشور گفت : اردوی آمادگی نوروزی کنکور ۹۳ ویژه ممتازین آیه های تمدن با همکاری موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام برگزار می شود

سرهنگ نادرپور مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی  گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید علم و جنبش نرم افزاری و توجه به نخبگان و با توجه به سند چشم انداز بیست ساله نظام و دهه پیشرفت و عدالت و طراحی برنامه آیه های تمدن به منظور تحقق موارد فوق ، اردوی آمادگی نوروزی کنکور ۹۳ با حضور۴۰۰ نفر از دانش آموزان دختر و پسر ممتاز عضو آیه های تمدن به صورت متمرکز در ایام نوروز ، در تهران برگزار می شود.

ایشان در مورد شیوه انتخاب شرکت کنندگان بیان داشت : این دانش آموزان با توجه به تراز و رتبه آنان در آزمون های برگزار شده و پس از بررسی های میدانی ، سوابق تحصیلی ، خصوصیات فردی و سایر موارد انتخاب می شوند.

وی ادامه داد : اردو از سه مرحله تشکیل شده است ، مرحله مقدماتی از ۲۳ تا ۲۸ اسفند به صورت غیر حضوری و کار در منزل برگزار می شود . در این مرحله برنامه مطالعاتی دقیق و کارشناسی به همراه جزوات نکته و تست در اختیار دانش آموزان قرار می گیردتا با آمادگی کامل وارد مرحله دوم شوند. مرحله میانی از ۳ فروردین تا ۱۲ فروردین به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود. در مرحله میانی علاوه بر زمان های مطالعاتی ، کلاس های جمع بندی و رفع اشکال و همچنین برنامه های فرهنگی و تفریحی اجراء می شود. مرحله نهایی همانند مرحله مقدماتی به صورت غیرحضوری وکار در منزل برای تکمیل مباحثی که در مراحل اول جمع بندی نشده است از ۱۴ تا ۲۱ فروردین برگزار می شود.

نادرپور اظهار داشتند :این دوره که در سه رشته ریاضی ، علوم تجربی و انسانی و با حضور خواهران و برادران بسیجی به صورت مجزا برگزار می شود ، شرایط ایده آل و منحصر به فردی برای دانش آموزان به جهات مختلف ایجاد خواهد نمود. در این دوره سعی گردیده از بهترین اساتید تراز اول کشور و بهترین مشاورین کنکور استفاده شود.

وی بیان داشت : چنانچه دانش آموزان بسیجی شایسته و واجد شرایطی باشند که تا کنون عضو طرح آیه های تمدن نشده اند اما امکان کسب رتبه یک یا دو رقمی در کنکور را داشته باشند ، می توانند در اردو شرکت نمایند.

جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳
کد خبر : 95820
بازدیدها: 724

پاسخی بگذارید »