شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برپایی ۴۴۵ پایگاه جمع آوری زکات فطریه در البرز

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
برپایی ۴۴۵ پایگاه جمع آوری زکات فطریه در البرز

دانش روز: مدیر کل بهزیستی استان البرز گفت: پایگاههایی برای جمع آوری زکات فطریه مومنین روزه دار البرز در سر تا سر استان بر پا خواهد شد که هم استانی های عزیز بتوانند با پرداخت آن ما را در پیشبرد اهداف بهزیستی یاری دهند

 به گزارش دانش روز، مرتضی مکاریان  ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: خداوند منان را سپاسگزارم که توفیق حضور در این ضیافت ربوبی را نصیب ما کرد تا با بهره گیری از خوان گسترده نعمات و برکات الهی در این ماه رحمت و فضیلت، همگام با خادمان دلسوز که همواره در راستای بهتر زیستین دیگران در تلاشند با نشاط و همدلی، ضمن تلاش در جهت افزایش کیفیت زندگی محرومان و آسیب دیدگان جامعه  توسعه و بالندگی و شکوفایی میهن اسلامی را رقم می زنند.

مکاریان گفت: در ماهی که خداوند باب رحمت را بر فرزندان آدم گشود و گل واژه‌های قرآنی را به سینه مبارک خاتم‌الانبیاء حضرت محمد مصطفی (ص) نازل کرده است با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، حلول ماه شوال و عید فطر را تبریک و تهنیت عرض می کنم و امید آن دارم مومنین روزه دار در این عید سعید پس از یک ماه خودسازی و جهاد با نفس، عزم خود را جزم کرده، در حفظ و  اعتلای آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.

مکاریان در ادامه از برپایی پایگاههای جمع آوری زکات فطریه در استان خبر داد و گفت: تعداد ۴۴۵ پایگاه جمع آوری زکات فطریه مومنین روزه دار در سراسر البرز در میادین اصلی و کلیه مراکز دولتی و غیر دولتی که تحت پوشش اداره بهزیستی استان هستند و همچنین مصلا های برگزاری نماز عید فطر برپا می شود. این در صورتی است که در سال گذشته تعداد ۱۲۴ پایگاه در سطح استان بر پا شده بود.

وی یادآور شد: در سال گذشته  بیش از یک میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی توسط خیرین نیکوکاران و مومنین روزه دار در استان البرز جمع آری شده بود که برای انجام اموراتی از قبیل کمک به ایتام و معلولین، زنان بی سرپرست و برای درمان و توان بخشی و نگهداری سالمندان و همچنین جهیزیه برای نو عروسان و مسکن و اشتغال افرادی که تحت پوشش اداره بهزیستی استان البرز هستند هزینه شده است.

مکاریان افزود: تعداد ۱۰ هزار پاکت جمع آوری زکات فطریه در روز راهپیمایی روز قدس نیز در میان هم استانی های عزیز توزیع شد که امیدواریم مردم فهیم البرز در به ثمر رسیدن اهداف خیر خواهانه ما را همانند گذشته یاری دهند.

مکاریان در پایان گفتگو فرا رسیـدن ۱۷ مرداد مـاه روز خبرنگار و تقارن آن با عید سعید فطر را  به صاحبان اندیشه و قلم، جامعه متعهد خبرنگاران و روزنامه نگاران پرتلاش استان سرافراز البرز که پیشگامان عرصه اطلاع‌رسانی محسوب می‌شوند صمیمانه تبریک گفت و افزود: کار و تلاش در سازمان بهزیستی حکایتی بلند از پیوند کار و عاطفه، اعتقاد و عمل، سختی و ملایمت است. بی شک نقش تاثیر گذار رسانه ها  و اطلاع رسانی در ارائه این خدمت طاقت فرسای مقدس کمتر از کارکنان و خیران این مجموعه بزرگ نیست، لذا در پس هر قطره اشک یتیم و مسکین و نیازمندی دستان دعایست که برای شما به سوی آسمان بلند است.

منبع:مهر

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۹
کد خبر : 48212
بازدیدها: 238

پاسخی بگذارید »