سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت استان البرز خبر داد:

برپایی نمایشگاه بهاره در هفت نقطه از کلانشهر کرج

danesheroz بهمن ۲۳, ۱۳۹۱ ۰

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری نمایشگاه بهاره در هفت نقطه از کلانشهر کرج خبر داد و گفت: این نمایشگاه‌ها در ساوجبلاغ و نظرآباد نیز به صورت جداگانه برگزار می‌شود

محمدرضا مس فروش عصر امروز در نشست مطبوعاتی خود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برپایی نمایشگاه‌های بهاره با هدف ارائه خدمت رسانی به مردم و تنظیم و کنترل بازار برپا می‌شود.

وی ادامه داد: این نمایشگاه‌ها از ۱۰ اسفند آغاز و تا ۲۴ اسفند ادامه دارد.

این مسئول ادامه داد: براساس تمهیدات اندیشیده شده مشکل و کمبودی در زمینه تأمین مرغ منجمد و گوشت و میوه شب عید را نداریم و تمامی این کالاها ذخیره سازی شده است.

مس فروش با تأکید بر این که روزانه بین ۶۰ تا ۹۰ تن مرغ منجمد وارد بازار می‌شود خاطرنشان کرد: براساس آمار موجود در این زمینه توانسته‌ایم رضایت‌مندی مردم را فراهم کنیم.

*رفع مشکلات صنایع البرز در دستور کار است

وی در بخشی دیگر از سخنان خود بر رفع مشکلات صنایع البرز تأکید کرد و گفت: سرمایه‌گذاران برای رفع مشکلات صنایع به صحنه بیایند.

مس فروش ادامه داد: برای رفع مشکلات صنایع باید اقدامات کارشناسی صورت گیرد تا بتوانیم با شناسایی مشکلات واحدهای مختلف در مسیر توسعه و تحول صنایع در این استان گام برداریم.

رئیس سازمان صنعت و معدن تجارت استان البرز در ادامه سخنان خود به راه‌اندازی و احداث شهرک سلامت یا شهرک دارویی در این استان خبر داد و گفت: به زودی آغاز عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

مس فروش افزود: در این راستا تعداد بسیار زیادی از واحدهای دارویی تهران که مجوز رسی دارند می‌توانند به این شهرک بیایند.

وی تأکید کرد: با توجه به حجم بالای این واحدها، در آینده نیز ناگزیر به توسعه این شهرک هستیم.

*ایجاد نمایشگاه بین‌المللی در البرز

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در ادامه سخنان خود به پیگیری‌های صورت گرفته در کارگروه توسعه صنایع غیرنفتی در این استان اشاره کرد و گفت: پیگیری ایجاد پایانه صادرات محصولات کشاورزی و پیگیری ایجاد نمایشگاه بین المللی از دو مبحثی است که در این کارگروه بررسی شده است.

به گفته وی هم اکنون سرمایه‌گذاران این دو مهم مشخص شده است که در صورت رفع موانع حقوقی استان البرز صاحب پایانه صادرات محصولات کشاورزی و نمایشگاه بین‌المللی خواهد شد.

دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۷:۴۳
کد خبر : 6432
بازدیدها: 280

پاسخی بگذارید »