دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برپایی نمایشگاه بانکداری اسلامی در مصلی کرج

danesheroz2 شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
برپایی نمایشگاه بانکداری اسلامی در مصلی کرج

دانش روز: مدیرکل شعب بانک مهر اقتصاد استان البرز از برگزاری نمایشگاه بانکداری اسلامی در محل مصلی نماز جمعه شهرستان کرج خبر داد

به گزارش دانش روز، محمد اکبری  اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف افزایش آگاهی عمومی مسئولان و آحاد مردم نسبت به «الزامات استقرار بانکداری اسلامی» در مصلی کرج برگزار شد.

وی تبیین مبانی فقهی و کارکردی انواع عقود اسلامی و انعکاس اقدامات عملی بانک در جهت انطباق عملیات بانکی با موازین شرع مقدس، را از دیگر اهداف این نمایشگاه عنوان نمود.

این مسئول بیان داشت: قانون عملیات بانکی بدون ربا مقدمه ای برای رسیدن به آرمان بانکداری اسلامی است و عالی ترین هدف ما استقرار نظام مالی و پولی اسلامی است که فراتر از بانکداری اسلامی قرار دارد.

مدیرکل شعب بانک مهر اقتصاد خاطرنشان کرد: نمایشگاه بانکداری اسلامی به مدت یک هفته در مصلی کرج برپاست و  مورد استقبال مسئولان و هموطنان قرار گرفته است.

اکبری در پایان یادآور شد: در این نمایشگاه  مسابقه بانکداری اسلامی طراحی و سوالات بین بازدید کنندگان توزیع شده که به برگزیدگان این مسابقه همزمان با عید سعید غدیر خم به قید قرعه جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۶
کد خبر : 60913
بازدیدها: 263

پاسخی بگذارید »