شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش

برپایی اختصاصی مدولباس دانش‌آموزی در سال۹۲/اعلام نتایج داوری آثار دانش‌آموزی تا قبل از پایان سال

danesheroz اسفند ۲۳, ۱۳۹۱ ۰
برپایی اختصاصی مدولباس دانش‌آموزی در سال۹۲/اعلام نتایج داوری آثار دانش‌آموزی تا قبل از پایان سال

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه همزمان با برپایی جشنواره مد و لباس دانش آموزی، کار داوری نیز در حال انجام است و نتایج تا قبل از پایان سال ۹۱ اعلام می شود، گفت: تلاش می شود تا آموزش و پرورش سال آینده جشنواره مد و لباس اختصاصی داشته باشد

محمد ابراهیم محمدی با اشاره به جشنواره مد و لباس دانش آموزی که از ۱۳ تا ۲۳ ماه جاری همزمان با جشنواره مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل مصلی تهران در حال برگزاری است، اظهار کرد: در این جشنواره، ۱۰ غرفه مختص مد و لباس دانش آموزی است.

 

وی با بیان اینکه در این جشنواره، استانهای مجاور تهران آثار و لباس های دانش آموزی خود را به معرض نمایش گذاشته اند، افزود: به خاطر مشکلات و کمبود اعتباری، بیشتر استانهای کشور نتوانستند آثار خود را به این جشنواره برسانند، علی رغم اینکه تمامی آثارشان آماده و امکانات و مقدمات فراهم بود.

 

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: اگر تمامی استانها در این جشنواره حضور پیدا می کردند، ۳۲ غرفه از غرفه های این جشنواره مختص مد و لباس دانش آموزی بود.

 

محمدی با بیان اینکه این ۱۰ غرفه به نمایندگی تمامی استانهای کشور در جشنواره مدو لباس دانش آموزی فعالیت دارند، ادامه داد: امسال برای اولین بار بود که همزمان با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مد و لباس دانش آموزی ارائه شد، اما در سالهای آتی در این خصوص آموزش و پرورش به صورت مستقل عمل خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه اهدافی که آموزش و پرورش در برپایی جشنواره مد و لباس دانش آموزی دنبال می کند، بار تربیتی دارد، تصریح کرد: اهداف فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهداف آموزش و پرورش در برگزاری این جشنواره، متفاوت است و برخی از آثارش با شئونات مدرسه مطابقت ندارد.

 

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در جشنواره مد و لباس، آموزش و پرورش به دنبال شناسایی مد و لباس دانش آموزی متناسب با محیط مدرسه و مورد پسند دانش آموز است، اضافه کرد: تلاش می شود تا آموزش و پرورش سال آینده جشنواره مد و لباس اختصاصی داشته باشد.

 

محمدی در پایان و در پاسخ به این سوال که نتایج داوری آثار دانش آموزی ارائه شده در این جشنواره چه زمانی اعلام خواهد شد، گفت: همزمان با برپایی جشنواره مد و لباس دانش آموزی، کار داوری نیز در حال انجام است و نتایج تا قبل از پایان سال ۹۱ اعلام می شود.

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۶
کد خبر : 9709
بازدیدها: 212

پاسخی بگذارید »