چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برپایی جشن رمضان در کرج

danesheroz1 تیر ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
برپایی جشن رمضان در کرج

دانش روز: مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کرج گفت: جشن های بزرگ رمضان از جمعه شب این هفته در کرج آغاز می شود

به گزارش دانش روز، حسین یوسفی  از آغاز جشن های ویژه ماه مبارک رمضان از جمعه این هفته خبر داد و گفت: این جشن به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج برای عموم شهروندان کرجی به اجرا در می آید.

یوسفی افزود: محل برپایی این جشن‌ها که به مدت ۲۰ شب برقرار خواهد بود، سالن اصلی تالار شهیدان نژاد فلاح کرج است.

حضور هنرمندان مطرح در جشن رمضان کرج

وی حضور هنرمندان مطرح صدا و سیما و بازیگران سینما را از شاخصه های اصلی این جشن‌ عنوان کرد و ادامه داد: جشن های رمضان هر شب از ساعت ۲۱ آغاز و تا ساعت ۲۴ ادامه می یابد.

مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کرج اجرای برنامه های شاد و متنوع را از دیگر ویژگی های برپایی جشن های رمضان در تالار شهیدان نژادفلاح ذکر کرد و خاطرنشان کرد: شعبده بازی، تقلید صدا و دعوت از خوانندگان مطرح کرجی و کشوری از برنامه هایی است که برای هر چه بهتر برگزار شدن شب های ماه مبارک رمضان توسط سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کرج تدارک دیده شده است.

برپایی بازارچه خیریه در محوطه بیرونی تالار

وی برپایی بازارچه خیریه در محوطه بیرونی تالار نژادفلاح را به عنوان امکانی برای کمک به نیازمندان شهر ارزیابی کرد و اظهار داشت: این بازارچه خیریه در محیطی به مساحت ۴۰۰ متر برپا شده است.

یوسفی اضافه کرد: شهروندان می توانند ضمن حضور در مراسم جشن رمضان از غرفه های تعبیه شده در این نمایشگاه نیز بازدید به عمل آورده و با خرید خود به اقتصاد خانوارهای قشر ضعیف شهر یاری دهند.

منبع:کامنا

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۳
کد خبر : 38910
بازدیدها: 500

پاسخی بگذارید »