چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قائم مقام سازمان دانش آموزی تشریح کرد:

برنامه و فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی برای انتخابات ریاست جمهوری

danesheroz فروردین ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
برنامه و فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی برای انتخابات ریاست جمهوری

قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی، فعالیت ها و ویژه برنامه های این سازمان را درخصوص انتخابات ریاست جمهوری تشریح کرد

داوود روستایی با اشاره به مشارکت حداکثری جامعه دانش آموزی در خلق حماسه های سیاسی اظهار کرد: دانش آموزان و فرهنگیان همپای مردم سراسر کشور با شرکت در انتخابات پاسخ جوانانه و جانانه ای به زیاده خواهی دشمنان خواهند داد.

 

وی در خصوص فعالیت های پیشنهادی سازمان دانش آموزی جهت مشارکت گسترده جامعه دانش آموزی و فرهنگیان کشور در خلق حماسه سیاسی انتخابات یازدهم افزود: روزنامه دیواری ویژه انتخابات، مسابقه عکاسی، صبحگاه انتخاباتی، مجموعه نمایشگاهی مظهر حماسه، مسابقه وبلاگ نویسی از جمله فعالیت های این سازمان است.

 

روستایی با بیان اینکه حضور وبلاگ نویسان برتر دانش آموزی کشور در فضای انتخابات از دیگر فعالیت های پیشنهادی سازمان دانش آموزی است خاطرنشان کرد: در این طرح تعدادی از دانش آموزان وبلاگ نویس برتر کشور که در مسابقات سازمان دانش آموزی برگزیده شده اند با تولید محتوای تخصصی نسبت به آگاهی بخشی مردم جهت حضور پرشور اقدام می نمایند.

 

قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی از برگزاری مسابقه پیام کوتاه با عنوان پیام حضور خبر داد و گفت: در این مسابقه دانش آموزان زیباترین و کوتاهترین جملات خود را در ارتباط با خلق حماسه سیاسی در انتخابات یازدهم به آدرس تعیین شده در فراخوان روزنامه دیواری ارسال نموده و برگزیدگان از جوایز ارزنده بهره مند می شوند.

 

وی با اشاره به اینکه همیار حماسه از دیگر برنامه های پیشنهادی سازمان دانش آموزی در انتخابات یازدهم است، افزود: در این طرح دانش آموزان ضمن دریافت کارت همیار حماسه در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری به همراه والدین و اطرافیان خود جهت حضور در پای صندوق های رای موجبات تحقق حماسه سیاسی را فراهم می آورند.

به گفته وی فراخوان فعالیت های پیشنهادی سازمان دانش­آموزی جهت مشارکت گسترده جامعه دانش آموزی و فرهنگیان کشور در خلق حماسه سیاسی انتخابات یازدهم در سایت پیشفر(www.pishfar.ir )قابل مشاهده است.

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۸
کد خبر : 12389
بازدیدها: 441

پاسخی بگذارید »