پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فاطمه اسکندری:

برنامه های کلان شهری را تحقق می بخشیم

danesheroz7 شهریور ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
برنامه های کلان شهری را تحقق می بخشیم

دانش روز: فاطمه اسکندری گفت:شورای شهر وظیفه دارد سیاست ها و برنامه های کلان شهری را تحقق ببخشد

به گزارش دانش روز ، فاطمه اسکندری عضو شورای شهر چهارم کرج امروز در حاشیه مراسم گردهمایی اعضای شورای شهر در گفتگو با خبرنگار دانش روز ، در ابتدا به سلامت انتخابات دوره چهارم شورای شهر اشاره کرد و گفت:  تشکیل شورای شهر  روستا با هدف شرکت دادن همه اقشار  مردم از پایین‌ترین سطح جامعه تا بالاترین سطح آن و در تمام واحدهای سازمانی امری است که لازمه هر شهر یا روستاست. تا اهالی آن شهر یا روستا بتوانند به اعضایی که خودشان انتخاب کرده اند اعتماد کنند و اداره امور شهری را به آنها بسپارند.

وی با بیان اینکه شوراها نباید خود را درگیر امور جزئی کنند تصریح کرد: مردم کرج مردمی فهیم و با لیاقت هستند و شورا چهام شهر کرج تمام توان خود را به کار خواهد گرفت تا از خدمت گذاری به تمامی اقشار این کلانشهر فروگذار نکند.

این مقام مسئول ورود مهاجران از شهر ها و روستاهای کشور که افزایش بی رویه جمعیت در کرج را در پی داشته است را از بزرگترین معضلات شهر دانست و گفت:  با توجه به افزایش روز به روزی جمعیت شهر کرج باید جهت همسو سازی امکانات و افزایش شرایط بهبود زندگی برای شهروندان خود برنامه ریزی های دقیقی صورت گیرد و با تلاش و ممارست و تعامل سازمان ها با شهرداری ها از خلق بحران های ناشی از افزایش جمعیت جلوگیری به عمل آرود.

فاطمه اسکندری که با کسب اکثریت آرا موفق شده بود به عنوان اولین عضو شورای چهارم شهر کرج  انتخاب شود ، درباره تکلیف اعضا وظایف شوراها ، از شوراهای شهر به عنوان یک عنصر از مدیریت‏ شهری یاد کرد و خاطر نشان کرد: پیشرفت و توسعه زندگی اجتماعی و کسب موفقیت های شهری، مشروط به حضور و مشارکت قانونمند تمامی اقشار جامعه  است که دراین میان می توان اذعان داشت،  به عنوان منتخبی از مردم، متضمن تحقق سیاست ها و برنامه های کلان شهری است.

این عضو شورا که قصد حمایت ویژه ای از بانوان دارد  در پایان از تمامی کسانی که او را شایسته خدمت دانستند و با رای خود کرسی شورای چهارم شهر را به او سپردند تشکر کرد و گفت: رسیدگی به اوضاع بانوان کرج اهم اولویت کاری من در این دوره شورای شهر کرج بوده و به بانوان محترم این قول را میدهم که با بهبود شرایط اجتماعی ، رضایت کاملشان را جلب کنم.

چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶
کد خبر : 57239
بازدیدها: 447

پاسخی بگذارید »