شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

برنامه های اوقاف استان البرز در دهه ولایت و عید غدیر خم

danesheroz1 مهر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
برنامه های اوقاف استان البرز در دهه ولایت و عید غدیر خم

دانش روز: معاون فرهنگی اوقاف شهرستان کرج به تشریح برنامه های این اداره در دهه ولایت پرداخت

به گزارش دانش روز، حسین سرزعیم در گفتگو با خبرنگاردانش روز گفت: اداره کل اوقاف استان البرز با توجه به روز شمار دهه ولایت برنامه های مختلفی را برگزار کرد که ازجمله می توان به اختتامیه مسابقات قران کریم در کرج اشاره نمود.

وی افزود: با توجه به روزشمار۱ آبان (روز ولایت و بانوان) و ۲ آبان( روز ولایت و مودت) در آستانه عید سعید غدیر خم در سطح امام زادگان شاخص استان همایش، مسابقات و مولودی خوانی به منظور تبیین جایگاه غدیر برای عموم مردم و تبدیل فضای امام زادگان از مزار محور به بقاع فرهنگی در راستای کلام رهبر انقلاب برگزار می شود.

سرزعیم مسابقات تیراندازی در نظرآباد، مسابقات بدمینتون در ساوجبلاغ و مسابقات خطبه غدیر و نهج البلاغه در سطح امام زادگان شاخص استان را از اهم برنامه های اوقاف در روز عید غدیر دانست و افزود: در طی سه سال گذشته اتاق عقد در زمینه ازدواج جوانان در امام زادگان برپا شده که تاکنون ۶۰۰ زوج زندگی مشترک خود را در فضایی معنوی آغاز کرده اند.

وی در ادامه گفت: همایش بانوان ولایتی فردا ساعت ۹/۳۰ صبح در راستای روز ولایت و بانوان از سوی اداره اوقاف کل استان البرزو با همکاری بسیج خواهران و حوزه علمیه خواهران در آستان مقدس امام زاده طاهر کرج برگزار می شود.

حسین سرزعیم خاطر نشان کرد: همچنین به مناسبت عید سعید غدیر خم مراسم مولودی خوانی و سخنرانی در جهت ولایت و غدیربعد از نماز مغرب و عشا در امامزادگان محمد(ع)، حسن(ع) وطاهر(ع) برگزارخواهد شد و مسابقه خطبه غدیردر آستان مقدس این امام زادگان در سطح عموم اجرا می شود.

 
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۰
کد خبر : 68746
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »