پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برنامه دانشگاه ها در سالروز حماسه ۹ دی

danesheroz1 دی ۹, ۱۳۹۲ ۰
برنامه دانشگاه ها در سالروز حماسه ۹ دی

دانش روز: دانشگاهیان و دانشجویان به همراه مردم انقلابی در سالروز حماسه ۹ دی این روز را با برگزاری سخنرانی، صدور بیانیه، تجمع و برگزاری نمایشگاه در این رابطه گرامی داشتند

به گزارش دانش روز، تشکل های دانشجویی، دانشگاه‌ها و دانشجویان به همراه مردم انقلابی و همیشه حاضر در صحنه پنجمین سالروز حماسه مردمی ۹ دی را با برگزاری برنامه های مختلف گرامی داشتند .

از جمله این برنامه ها می توان به تجمع، سخنرانی، صدور بیانیه توسط دانشگاهیان و تشکل های دانشجویی اشاره کرد .

سخنرانی سردار نقدی در مسجد امام صادق (ع) تهران

دانشجویان دانشگاه های تهران برای زنده نگاه داشتن این حماسه عظیم بعد از ظهر امروز راس ساعت ۱۵ در مسجد امام صادق (ع) واقع در میدان فلسطین جمع شده و تا ساعت ۱۷ برنامه هایی نظیر سخنرانی نمایندگان تشکل های دانشجویی، مداحی برگزار می کنند سخنران اصلی برنامه سردار نقدی است .

حوادث فتنه ۸۸ در کتب درسی دانش‌آموزان تحلیل شود

انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های شریف و تهران، در بیانیه‌ای از شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت آموزش و پرورش خواسته اند تا در کتب تاریخ دوره آموزش عمومی دبستان و دبیرستان و نیز در کتب تاریخ دانشگاه‌ها به تحلیل و واکاوی حوادث پرعبرت فتنه ۸۸ بپردازند تا بصیرت حاصله جلوی تکرار تاریخ را بگیرد و جوانان را هشیارتر و به عمق و پیچیدگی توطئه‌های دشمنان این مرز و بوم آشنا سازد.

بیانیه کانون دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان

کانون دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی بیانه ای صادر کرده است که در بخشی ازآن آمده : ما کانون دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدای عالی‌قدر انقلاب اسلامی همراه با ملت مسلمان و بصیر ایران، توطئه‌های شوم دشمنان خارجی را رصد خواهیم کرد و به فضل الهی نخواهیم گذاشت که دیگر بار، تجربه تلخ فتنه سیاسی در فضای کشور تکرار شود.

سخنرانی رییس ستاد نهم دی و تحلیلگر مسایل سیاسی کشور در دانشگاه تبریز

دانشگاه تبریزبه مناسبت حماسه ۹ دی همایش ویژه بصیرت و میثاق امت با ولایت، را امروز دوشنبه با حضور و سخنرانی آیت الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و سخنران ویژه این همایش دکتر نائیبی، رئیس ستاد نهم دی و تحلیلگر مسایل سیاسی کشور برگزار می کند.

برگزاری مراسم گرامی داشت ۹ دی در دانشگاه مازندران

دانشگاه مازندران همزمان با سالروز حماسه ۹ دی، برنامه بصیرت و میثاق با ولایت را به همراه سخنرانی برگزار می کند.

همچنین مراسم سوگواری نبی مکرم اسلام (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت امام رضا (ع) زیارت از راه دور پیامبر اکرم (ص) نیز برگزار می شود.

بیانیه دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه ارومیه

دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه ارومیه به مناسبت ۹ دی بیانیه ای صادر کرده است که در بخشی از آن آمده است: نهم دی ماه سال ۸۸ از آن جهت اهمیت دارد که اراده و مشیت خداوند بار دیگر با حضور گسترده و خیره کننده مردم متجلی شد تا جایی که فتنه گران تحلیل و یادآوری آن حضور دهها میلیونی مردم در سراسر کشور را دردآور می دانند.

تجمع دانشگاهیان ایلام به مناسبت ۹ دی

دانشگاهیان دانشگاه ایلام نیز امروز دوشنبه در سالروز حماسه ۹ دی در دانشگاه تجمع کرده و به سمت مسجد جامع دانشگاه راهپیمایی کردند .

تجمع دانشگاه باهنر کرمان به مناسبت حماسه ۹ دی

امروز دانشگاهیان دانشگاه باهنر کرمان در سالروز حماسه ۹ دی مقابل سردراصلی دانشگاه تجمع کرده و یاد این روز را گرامی داشتند .

حضور دانشگاهیان شهید چمران اهواز در در حسینیه اعظم شهر اهواز

جامعه دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران اهواز برای تعمیق و گسترش بصیرت، شور و شعور سیاسی و دینی و انقلابی توأمان با هم و تحت منویات ولی امر مسلمین و فرماندهی معظم کل قوا حداکثر بهره را برده و همراه و همگام با سایر اقشار و آحاد مختلف مردم بصیر وانقلابی ایران اسلامی و هم استانی های همیشه در صحنه خوزستانی، آماده حضور پرشور و معنادار در آیین گرامیداشت حماسه ماندگار و الهام بخش ۹ دی در حسینیه اعظم شهر اهواز است .

گرامیداشت حماسه ۹ دی در دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان

مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه روز یکشنبه هشتم آذر ماه در مسجدالنبی (ص) دانشگاه برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه بصیرت در دانشگاه قم

نمایشگاهی با عنوان بصیرت به همت بسیج کارکنان دانشگاه قم به مناسبت دهه بصیرت و ولایت و یوم الله نهم دی برگزار شد. همچنین پخش کلیپ و مستند و ارایه سخنرانی با موضوع دهه بصیرت توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به اجرا در آمد.

دانشگاه‌های بیرجند، رازی کرمانشاه، زنجان، صنعتی شاهرود، یاسوج و کاشان نیز هریک با صدور بیانیه ای سالروز حماسه ۹ دی را گرامی داشتند.

منبع: مهر

دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۴
کد خبر : 83716
بازدیدها: 270

پاسخی بگذارید »