پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برنامه تبلیغاتی کاندیداها در روز پنجشنبه ۱۶ خرداد

28 danesheroz خرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
برنامه تبلیغاتی کاندیداها در روز پنجشنبه ۱۶ خرداد

دانش روز: صدا و سیما در روز ۱۶ خرداد ماه میزبان برنامه تبلیغاتی حسن روحانی، علی اکبر ولایتی و سید محمد غرضی خواهد بود و مستند محمدباقر قالیباف و غلامعلی حداد عادل نیز در همین تاریخ از رسانه ملی پخش خواهد شد

به گزارش دانش روز ، دوازدهمین روز برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداها در روز پنجشنبه ۱۶ خرداد ماه با برنامه تبلیغاتی حسن روحانی، علی اکبر ولایتی، سید محمد غرضی و مستند محمدباقر قالیباف و غلامعلی حداد عادل نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری از شبکه‌های سیما دنبال خواهد شد.

بنا بر این گزارش، اولین مستند تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری (محمدباقر قالیباف و غلامعلی حداد عادل)  به ترتیب ساعت ۲۰:۱۰ دقیقه و  ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه از شبکه اول سیما، پخش خواهد شد.

بر این اساس، حسن روحانی و علی اکبر ولایتی امروز به ترتیب از ساعت ۱۶:۱۰دقیقه و  ۱۹:۱۰ دقیقه در قالب برنامه زنده پاسخ به سؤالات جوانان در شبکه چهارم سیما در قالب برنامه پاسخ به سؤالات کارشناسان از  شبکه چهارم سیما با مردم سخن خواهند گفت.

محمدباقر قالیباف نیز امروز در قالب یک گفتگوی ضبط ‌شده راس ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در شبکه خبر مواضع و برنامه‌های خود را مطرح خواهد کرد.

 

پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۸
کد خبر : 24236
بازدیدها: 193

پاسخی بگذارید »