یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برنامه این هفته مجموعه تئاترشهر اعلام شد

danesheroz2 تیر ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
برنامه این هفته مجموعه تئاترشهر اعلام شد

دانش روز: تالارهای نمایشی مجموعه تئاترشهر این هفته در حالی به فعالیت های خود ادامه می دهد که دو اثر نمایشی جدید در تالارهای اصلی و چهارسو به صحنه می روند

به گزارش دانش روز، و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، در این هفته، نمایش جدید “پسران آفتاب” نوشته نیل سایمون و کارگردانی سیامک صفری با بازی سیامک صفری، فرزین صابونی، جواد عزتی، جواد پولادی، صبا گرگین پور و بهاره رهنما‌ از یکشنبه، ۱۶ تیرماه، ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۵ هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر است.

در تالار چهارسو، هم با پایان گرفتن نمایش “چکامه رستاخیز”، نوشته آرتور میلر و کارگردانی داوود دانشور، نمایش “مثل آب برای شکلات ” نوشته و کار ابراهیم پشت کوهی و بازی رویا نونهالی، معصومه آقابیگی، الهام اسکندری، فاطمه جعفری، محمد سایبانی، علیرضا سرحدی، امیرعلی سی سی پور، ماندانا لیاقت، یاشار محسنی و مریم نحوی  ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۲ هزار تومان به صحنه می رود.
نمایش “رابینسون کروزوئه” نوشته حمیدرضا نعیمی، به کارگردانی میلاد نیک آبادی، هم با  بازی بهرام افشاری، مجید نوروزی، علی حسین‌زاده، احمد محمد‌جواهری، ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۰ هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر است.
“اینجا کجاست ؟” عنوان نمایش دیگری نوشته نغمه ثمینی است که به کارگردانی شیوا مسعودی و بازی ریما رامین فر ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه و قیمت بلیت ۱۰ هزار تومان در تالار سایه به صحنه می رود.
نمایش “ترنج” نوشته عباس عبدالله زاده، به کارگردانی  تینو صالحی و بازی گیتی قاسمی، امیر کربلایی زاده، الهام شعبانی، بهرام افشاری، هاله گرجی، تینو صالحی، وحید خوش اقبال، نیما نوری و آرش نصرتی هم ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۸ هزار تومان در کارگاه نمایش میزبان تماشاگران تئاتر است.

نمایش محیطی “زن ها بوی سرب می دهند” نوشته و کار محمدامین چیتگران و بازی ندا مقصودی هم ساعت ۱۷، به مدت ۵۰ دقیقه  و قیمت بلیت ۶ هزار تومان در کافه تریای تالار اصلی اجرا خواهد می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۵
کد خبر : 35013
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »