یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز:

برنامه آموزش و پرورش ناحیه ۱ کرج به مناسبت باز گشایی مدارس و هفته دفاع مقدس

danesheroz1 شهریور ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
برنامه آموزش و پرورش ناحیه ۱ کرج به مناسبت باز گشایی مدارس و هفته دفاع مقدس

دانش روز: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید هستیم به این مناسبت در گفتگویی با مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه ۱ کرج برنامه های این ناحیه را در رابطه با این مهم از ایشان جویا شدم

به گزار ش دانش روز، آقای غفوری مدیر روابط عمومی ناحیه ۱ کرج در گفتگویی برنامه های این ناحیه را به مناسبت آغاز سال تحصیلی و همچنین هفته دفاع مقدس به شرح ذیل با خبرنگار دانش روز،عنوان کردند:

آقای غفوری گفت: جشن شکوفه ها مرحله استانی با میزبانی ناحیه ۱کرج در روز ۳۱ / ۶ /۹۲ در مدسه شاهد شهید علافی به صورت متمرکز و با حضور مدیران شهرستان برگزار می شود.

وی افزود: به مناسبت بازگشایی مدارس در روز اول مهر یعنی ۱/۷/۹۲ در مدرسه ۱۳ آبان برنامه ای با احتمال قریب به یقین  و با حضور مدیرآموزش و پرورش منطقه ۱  برگزار می شود اما هنوز قطعی نشده است.

وی با اشاره به اینکه آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس همزمان شده عنوان کرد نمایشگاه بزرگی  با موضوع جبهه و جنگ برگزار  می شود و همچنین استگاه سلامت درآموزش و پرورش ناحیه ۱ برپا می شود.

آقای غفوری در ادامه از همایشی در روز ۵ و ۶ مهرماه با موضوع هفته دفاع مقدس و با دعوت همکاران بسیجی این ناحیه خبر داد و در پایان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس مسابقه تیراندازی جام مهر مختص ناحیه ۱ کرج برگزار می شود

 

 

 

 

خبرنگاردانش روز: گلاویژاصحابی

 

دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۳
کد خبر : 58715
بازدیدها: 766

پاسخی بگذارید »