جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برنامه‌های تلویزیونی ویژه نیمه شعبان اعلام شد

danesheroz2 تیر ۱, ۱۳۹۲ ۰
برنامه‌های تلویزیونی ویژه نیمه شعبان اعلام شد

دانش روز: فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «هنوز زنده‌ایم»، «کاشی ۳۱۳» ، «آقای عبدی نسب و بانو»، «دعوت شام از یک قاتل»، «کاراگاهان خصوصی»، «مستربین پلیس می‌شود»، «گره گشا» و «شهرام و بهرام» و… پخش می‌شود

به گزارش دانش روز، به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «هنوز زنده ایم»، «کاشی ۳۱۳» ، «آقای عبدی نسب و بانو»، «هنوز نرسیدیم»، «دعوت شام از یک قاتل»، «کاراگاهان خصوصی»، «مستربین پلیس می‌شود»، «گره گشا» و «شهرام و بهرام» یکشنبه ودوشنبه ۲ و ۳ تیر ماه مصادف با نیمه شعبان سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی (عج ) از شبکه‌های سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک

فیلم تلویزیونی «هنوز زنده ایم» به کارگردانی و تهیه کنندگی کاظم بلوچی، دوشنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: آقای ظریف رفتار مردی هشتاد ساله است که تنها در خانه قدیمی دوطبقه اش با وسایل زندگی می کند. همسرش فوت شده و بچه ای ندارد. عکس‌های همسر و دوستان قدیمی را که همگی فوت کرده‌اند بر دیوار خانه زده است. او آدم بسیار جدی و خشک است و با آدم‌ها رابطه ندارد. روزی او متوجه می‌شود آقای عسگری تنها دوستش که برایش باقی مانده در خانه‌اش مرده و بو گرفته و بعد از چند روز همسایگان در را شکسته و پیرمرد مرده را پیدا کرده اند. دنیا برایش تیره و تار می‌شود و به عاقبت کار خود فکر می‌کند.
سعید پورصمیمی، ژیلا سهرابی و حسن بابائی در فیلم سینمایی «هنوز زنده ایم» بازی کرده‌اند.

شبکه دو

فیلم تلویزیونی «کاشی ۳۱۳» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی یحیی منصور مؤید، ساعت ۱ بامداد روز دوشنبه ۳ تیر ماه از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی زهرا سعیدی، مریم کاویانی، یاسر جعفری، نیلوفر شهیدی و افشین سنگ چاپ آمده : در خانه‌ای قدیمی و کلنگی در جنوب شهر که در اتاق‌های دور تا دور چهار خانواده مستاجرند. کلیه ساکنان خانه به مناسبت فرا رسیدن روز نیمه شعبان در تکاپو می باشند و به همین مناسبت قرار است کلیه ساکنین جهت ادای نذورات خود جشنی را در همان جا برگزار کنند. برای برگزاری این جشن وامی از مسجد محل دریافت شده که نحوه پرداخت بین خانواده‌ها تقسیم می شود. در حین اینکه هر کدام از افراد این خانواده‌ها مشغول کاری هستند پلاستیک حاوی پول مفقود می‌شود، بعد از مطلع شدن کلیه افراد از واقعه همه مشغول به جستجو و وارسی جای جای خانه می شوند که نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود و شبهه بین ساکنین ایجاد می‌شود که منجر به درگیری لفظی و فیزیکی می‌شود.
انیمیشن «ماشین‌ها ۱» به کارگردانی جان لستر و تهیه کنندگی دارلا آندرسون، صبح دوشنبه ۳ تیر ماه ساعت ۷:۳۰ در قالب برنامه « سینما صبحانه» از شبکه دو سیما مهمان کودکان و خردسالان می‌شود.
داستان فیلم محصول سال ۲۰۰۶ آمریکا از این قرار است که: لایتینگ مک‌ کوئین ماشین مسابقه ‌ای خوش‌ عکس همیشه برای پیروز شدن مسابقه می‌دهد. مک‌ کوئین در راه رسیدن به محل مسابقات قهرمانی جام پیستون در کالیفرنیا برای مسابقه دادن با دو رقیب دیرینه، به طور غیرمنتظره خود را در جاده ۶۶ شهر رادیاتور اسپرینگ می‌یابد و از اینجا داستان آغازمی‌شود.
فیلم سینمایی «آقای عبدی نسب و بانو» به کارگردانی حمید اکرمی و تهیه کنندگی مشترک حسن اسدی و مهران رستمی، دوشنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده: سامان و مهناز پس از مدتی نامزدی، قصد ازدواج و برگزاری مراسم عروسی را دارند. سامان در صدد گرفتن وامی از اداره خود است تا بتواند مراسم شیکی را برای مهناز برگزار کند. ناصر، پدر سامان با این کار او مخالف است و قصد دارد او را متوجه اشتباهش کند اما …
افسانه پاکرو، مانی کسرائیان، خشمت آرمیده و زهره حمیدی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.
انیمیشن سینمایی «اختیارِ بازی ۱» به کارگردانی فرانسسی میچیچه و تهیه کنندگی آلیس مارچیتلی، دوشنبه ۳ تیرماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما روی آنتن می رود.
ماجرای فیلم با بازی پساکوئاله آنسلمو، گابریلا بلیساریو و سسیلیا سیناردی پیرامون ماجراهایی است که در یک زندان در ایتالیا و اتفاقاتی که برای زندانیان می افتد شکل می گیرد. رییس جدید زندان که زنی به نام سیلویا است تصمیم دارد تحولی در تیم فوتبال آنجا به وجود آورد. این اتفاق زمانی میسر می شود که وی در می یابد کارلو ماریانی که به جرم سرقت در زندان است برادر استفانو ماریانی یکی از مربیان صاحب نام در زمینه فوتبال است. اما کارلو از زمان گذشته با برادر خود قطع رابطه کرده و دل خوشی از او ندارد. پدر استفانو به شهری که وی در آنجا به مربیگری مشغول است رفته و از او می خواهد به دیدن برادرش کارلو بیاید. ولی …
انیمیشن سینمایی « اختیارِ بازی ۱» محصول ۲۰۰۷ ایتالیا است.

شبکه سه

فیلم تلویزیونی «ترش و شیرین ۱» به کارگردانی رضا عطاران یکشنبه ۲ تیر ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم می بینیم: نصرت زن میانسالی است که زندگی خانواده پرجمعیتش را از راه درست کردن و فروختن ترشی اداره می‌کند. زمانی که او به همراه داماد بیکارش، ناصر برای انجام کاری به بانک می‌روند، متوجه سارقانی می‌شوند که کیف تاجری به نام جهان را سرقت می‌کنند، آنها به تعقیب سارقان می‌پردازند و در نهایت …
حمید لولایی، مریم امیر جلالی، سعید آقاخانی و رضا عطاران از جمله بازیگران نقش اصلی این فیلم می‌باشند.
فیلم سینمایی «هنوز نرسیدیم» به کارگردانی برایان لوات، دوشنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شــود.
در خلاصه داستان فیلم آمــده : مردی به دلیل مجاورت محل کارش با محل کار یک خانم با وی آشنا می‌شود و از وی خواستگاری می‌کند، زن دارای دو فرزند است. در تعطیلات آخر سال وقتی زن قرار می گذارد، در محل کارش اضافه کاری کند. مرد برای مراقبت از فرزندان وی آنها را نزد خود می‌آورد.
آیس کیوب، نیا لانگ و آلیشا آلن در فیلم سینمایی «هنوز نرسیدیم» محصول سال ۲۰۰۵ کشور آمریکا و کانادا ایفای نقش کرده‌انـد.
قسمت دوم فیلم تلویزیونی «ترش و شیرین» دوشنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه چهار

فیلم سینمایی «دعوت شام از یک قاتل» به کارگردانی روبرت مور محصول سال ۱۹۷۶، یکشنبه ۲ تیر ماه ساعت ۲۰:۳۰ در قالب برنامه «سینما سینما» از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
فیلم با بازی پیتر فالک، پیتر سلرز، اَلِکگینس، ترومنکاپوتی، جیمز کوکو، ایلینبر نان و مگی اسمیت داستان حضور گروهی از کارآگاه‌های خصوصی کارکشته برای فاش ساختن راز یک جنایت به قصری عجیب است.
فیلم سینمایی «کارآگاهان خصوصی» به کارگردانی لانگ الیوت، محصول سال ۱۹۸۰ آمریکا، دوشنبه ۳ تیر ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد .
در این فیلم با بازی تیم کانوی و دان ناتس می بینیم: در پی قتل زوج سالمند و ثروتمند؛ دو کاراگاه خصوصی به خانه آنها وارد می شوند. با ورود دو کاراگاه قتل خدمه سرسرا شروع شده تا آخرین نفر آنها پیش می‌رود. در نهایت نیز مشخص می گردد؛ که مرد علی رغم حادثه ای که رخ داده؛ زنده مانده؛ با هماهنگی خدمه سرسرا قصد دارد مقابل کاراگاه از قاتلش که دختر خوانده اش باشد اعتراف بگیرد. دو کاراگاه در سرسرا با مشکلات و موانع بسیاری روبرو می شوند که …

شبکه تهران

فیلم سینمایی «مردان سیاهپوش ۳» به کارگردانی بری ساننفلد و با بازی ویل اسمیت، تومی لی جونز، جاش برولین و جمین کلمنت، یکشنبه ۲ تیر ماه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: مامور کی و مامور جی ، دو نفر از کارمندان بخش ویژه‌ای از پلیس هستند که با مهاجمان فضایی مقابله می کنند. مامور جی که همکار جوان‌تر است متوجه می‌شود که در زمان حال مامور کی توسط یک مهاجم فضایی به نام موریس وحشی به قتل رسیده است. اگر مامور کی سال‌ها پیش که بر موریس غلبه می یافت او را می کشت و دستگیرش نمی‌کرد تا محکوم به تحمل زندان در کره ماه شود اکنون زنده بود. مامور جی برای اینکه مامور کی را متقاعد کند تا هنگام تسلیم شدن موریس وحشی او را بکشد به زمان گذشته سفر می کند. زمانی که نزدیک به پرتاب اولین موشک به کره ماه و پا گذاشتن انسان به فضاست. در همین زمان است که …
فیلم سینمایی «مردان سیاهپوش ۳» محصول سال ۲۰۱۲ آمریکا است.
فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و پسرخاله» به کارگردانی ایرج طهماسب و با نقش آفرینی فاطمه معتمد آریا، حمید جبلی، مرضیه محبوب، مرتضی احمدی و ایرج طهماسب، دوشنبه ۳ تیر ماه ساعت  ۹:۱۵ دقیقه در قالب برنامه “سینما تماشاخانه” از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: کلاه قرمزی که بزرگ شده، مشغول تحصیل است، اما بازیگوشی‌هایش سبب می‌شود تا از مدرسه اخراج شود. تلاش او برای اینکه شغلی به دست آورد نیز نتیجه‌ای عاید نمی‌کند، تا اینکه از طریق تماشای تلویزیون و ملاحظه برنامه آقای مجری تصمیم می‌گیرد تا روانه تلویزیون شود. کلاه قرمزی به تهران نزد پسرخاله می‌رود و با کمک او راهی تلویزیون می‌شود و در آنجا به خاطر علاقه زیادش به آقای مجری سعی می‌کند تا موانع راه ازدواج او را از بین ببرد اما مشکلاتی را باعث می‌‌شود.
فیلم سینمایی «باز گشت به خانه» به کارگردانی سمیر کارنیک، محصول سال  ۲۰۱۱ هند، دوشنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهران پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده: پرم مرد جوان هندی الاصلی است که با مری همسر کانادایی خود و دو فرزند و مادرش در کانادا زندگی می کند. او خیلی دوست دارد که به کشورش برگردد ولی همسرش اصلا موافق نیست. پدر پرم وقتی که او کوچک بوده خانواده اش را ترک کرده و پسر کوچکشان را با خود برده است. آنها توسط دوستی متوجه می‌شوند که درام سینگ هنوز هم کلاهبرداری می کند. مادر پرم بسیار نگران پسر کوچکش است و از پرم می‌خواهد که هر طور شده به هند برگشته و آنها را پیدا کند. پرم هم  برای خبر گرفتن از احوال او و برادر کوچکش گجودر به هند می رود. جواهر فروشی که درام سینگ و گجودر از او کلاهبرداری کرده اند، عده ای را برای کتک زدن آنها جمع کرده ولی …
نفیسا علی، مدهوری باتا چاریا، اما برون گرت و ماهک چاهال در فیلم سینمایی «باز گشت به خانه» ایفای نقش کرده‌اند.
فیلم سینمایی «مستر بین پلیس می شود ۱» به کارگردانی پیتر هویت دوشنبه ۳ تیر ماه ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبکه تهران روی آنتن می رود.
در این فیلم با بازی روان اتکینسون، تاشا دی و اسکانسلوس و ناتالی ایمبروگلیا خواهید دید: پاسکال سو از مرد ثروتمند خطرناکی است که قصد دارد حکومت انگلستان را به دست آورد تا اینکه به جانی انگلیش ماموریت داده می شود که انگلستان را از این خطر بزرگ نجات دهد.
فیلم سینمایی «مستر بین پلیس می شود ۱» محصول مشترک کشورهای انگلیس، فرانسه و آمریکا در سال ۲۰۰۳ ساخته شده است.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «گره گشا» به کارگردانی مجید عکاف‌زاده و سیدحسن حسینی و تهیه کنندگی سیدحسن  حسینی، دوشنبه ۳ تیرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می شود .
داستان از جایی آغاز می‌شود که چند روزی به برپایی جشن نیمه شعبان توسط بچه‌های مدرسه و معلمان و مدیر مدرسه باقی نمانده است. همزمان با پیگیری و تلاش چند تن از بچه ها برای تمرین اجرای نمایش در روز جشن و اختلافشان بر سر انتخاب متن نمایشنامه، شاهد چند داستان دیگر همچون کارگری که برای تامین جهیزیه دخترش توان مالی کافی ندارد و مستاصل است، دعوت معلم و مدیران از دو هنرمند محبوب برای شرکت در جشن و نگرانی یکی از اهالی در باب اهمیت زکات و …
عبدالله محمد بیکیان، حسن سیادتی، صفرعلی پروردگاری و جهانبخش سلطانی در فیلم تلویزیونی « گره گشا » تولید سال ۱۳۹۱ صدا و سیمای مرکز اصفهان بازی کرده‌اند.

شبکه آموزش

فیلم تلویزیونی «شهرام و بهرام » به کارگردانی شهرام خادم، دوشنبه ۳ تیرماه ساعت ۱۰ از شبکه آموزش پخش می‌شود.
داستان شیطنت‌های دو جوان است که یکی پیش دانشگاهی و دیگری پشت کنکوری است. نام این دو یکی شهرام و دیگری بهرام است. چنانکه یک بار هلی کوپتری می خرند که  خراب بوده و برای پس دادنش نقشه می‌کشند. فروشنده از آنها شکایت می کند همچنین در نقاشی ساختمان خراب کاری می کنند و صاحب کار از آنها شکایت می کند، سپس در خواستگاری خواهرشان به آزار خواستگار می پردازند. مدتی بعد به فروش سی‌دی روی می آورند و توسط پلیس دستگیر می شوند. در نهایت …
مهدی سلوکی، محسن افشانی و بیوک میرزایی در فیلم تلویزیونی « شهرام و بهرام » تولید سال ۱۳۸۸ بازی کرده اند.

شـبـکـه نمـایـش

فیلم سینمایی و تلویزیونی «بازی مهره سفید»، «آخرین پرواز»، « تلخ و شیرین»، « زندگی در اعماق فنجان قهوه » به کارگردانی کامبیز کاشفی و با بازی فریده آریا مج، مهدی یوسفی زاده و محمود موسوی، «مربی کارتر» ساخته توماس کارتر و نقش آفرینی ساموئل جکسون و ریگ کوانزالس محصول سال ۲۰۰۵ آمریکا و آلمان و «میراث بورن» با بازی جرمی رنر و به کارگردانی تونی گیلروی یکشنبه ۲ تیر ماه ساعت ۱۳:۱۵، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
فیلم سینمایی و تلویزیونی « یک کوچه گل» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی و با نقش آفرینی صادق توکلی و صدیقه کیانفر، «مادلاین» محصول سال ۱۹۹۸ فرانسه و آمریکا ساخته دایسی مایر و بازی فرانسیس مکدورمن، « مرد عجیب » ، « تخم مرغ های فاسد » به کارگردانی تونی مارتین و بازی بیل هانتر، میک مالوی و باب فرنکلین، «مرد» ساخته لس می فیلد و هنرمندی ساموئل ال جکسون و یوگنس لو و « نقطه انهدام» به کارگردانی حیسون بورک و بازی جنسون پریشتلی تولید سال ۲۰۰۷ در کشور کانادا، دوشنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۳:۱۵، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۲
کد خبر : 30591
بازدیدها: 478

پاسخی بگذارید »