پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

بررسی وضعیت مدرسه نیمه کاره شاهین ویلای کرج

danesheroz1 آبان ۷, ۱۳۹۲ ۰
بررسی وضعیت مدرسه نیمه کاره شاهین ویلای کرج

دانش روز: چندی پیش ساکنین منطقه شاهین ویلای کرج در اعتراض به مدرسه ی نیمه کاره قلم با ذکر مطالبی اظهار داشتند این مدرسه مخروبه و مکانی برای معتادین شده است

به گزارش دانش روز، در این راستا برآن شدم تا موضوع را را ازطریق آموزش و پرورش استان پیگیری کنم.

1

چون مدرسه قلم در محدوده آموزش و پرورش ناحیه ۴ کرج قرار داشت از طریق مدیر آموزش و پرورش این مشکل را جویا شدم.

1_634839123563336104_s

درکی در گفتگو با خبرنگار دانش روز گفت: مدرسه ( هدایت و قلم ) به علت قدمت طولانی و فرسوده  بودن و عدم امنیت لازم جهت حضور دانش آموزان در سال ۹۰ جهت تخریب و بازسازی در اختیار اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز و پیمانکار پروژه قرارگرفت.

وی با اشاره به اینکه این مدیریت فعالیتی در آن مدرسه ندارد افزود: شمشادهای محل مذکور نیز که به عنوان مکانی برای معتادین ذکر شده چون در بیرون از محوطه آموزشگاه بوده  رسیدگی به فضای سبز در حیطه اختیارات شهرداری می باشذ.

در ادامه موضوع را از طریق اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز پیگیری کردم. مدیر کل نوسازی در رابطه با معضل عنوان شده از سوی مردم در گفتگو با خبرنگاردانش روز گفت: مدرسه قلم درسال ۹۰ جهت تجهیز و نوسازی به این اداره واگذار شده که در این مدت به واسطه اینکه اقدامات انجام شده در جهت تجهیز و نوسازی این مدرسه نا تمام مانده است در این مکان نگهبان گذاشته شده که از مصالح ساختمانی و این مجتمع محافظت شود.

ق4

علی بهرامی افزود: با توجه به اینکه این مدرسه اولین مجتمع آموزشی در سطح استان البرز می باشد و به دلیل کمبود اعتبار پیشرفت کندی داشته است در صورت تامین اعتبار امید برآنست که مهر ۹۳ این مجتمع اموزشی بهره برداری شود و در جهت تحصیل به اداره آموزش و پرورش استان واگذار شود.

وی در ادامه در رابطه با مسئله ای که توسط مردم ذکر شده در رابطه با حضور معتادین در این منطقه اشاره کرد. یک ساختمان مسکونی رها شده در کنار این مجتمع حضور دارد که  مسئله مذکور در این ساختمان نیمه کاره است و چون مجتمع آموزشی قلم تحت نظارت اداره نوسازی است هیچ گونه مسائلی از این دست در این محل وجود ندارد.

3

با توجه به اینکه در شکایت و اظهارات مردم شمشادهای این محل معضل و مکانی برای تجمع معتادین ذکر شده بود و بر اساس قوانین شهرداری که فضای سبز بیرون محوطه اماکن ساختمانی برعهده شهرداری می باشد این مهم را نیز از طریق شهرداری منطقه ۶ کرج پیگیری کردم.

1348916078_abas-hgh-mhmdlv-mder-mntghh-6-shhrdare-krj

شهردار منطقه ۶ کرج در گفتگو با خبرنگار دانش روز گفت: این مسئله به واسطه اینکه بیرون فضای آموزشی است در حیطه کار شهرداری است و در ادامه تصمیم به پیگیری و رفع این مشکل توسط این مدیریت داده شد و در مدت ۱ روز شمشادهای این محل توسط واحد فضای سبز این ناحیه هرس و مشکل فوق برطرف شد.

امید است با بهره برداری از این مجتمع آموزشی فضایی مکفی در جهت تحصیل دانش آموزان ایجاد شود و با تجهیز و نوسازی این مدرسه شاهد افتتاح اولین مجتمع آموزشی استان البرز باشیم.

خبرنگار دانش روز: گلاویژاصحابی

 

 

سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۵
کد خبر : 70255
بازدیدها: 905

پاسخی بگذارید »