شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر کل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش

بررسی طرح ˝ماما مدرسه˝ توسط دفتر سلامت/ آموزش بهداشت در مدارس به عهده آموزش و پرورش است

danesheroz اسفند ۱۳, ۱۳۹۱ ۰
بررسی طرح ˝ماما مدرسه˝ توسط دفتر سلامت/ آموزش بهداشت در مدارس به عهده آموزش و پرورش است

مدیر کل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دفتر سلامت موضوع بهداشت در مدارس را به عهده دارد، گفت: طرح هایی مانند ˝ماما مدرسه˝ به صورت مداخلاتی است و با مشارکت دیگر سازمان ها انجام می شود

محمد چینیان در پاسخ به این پرسش که آیا موضوع “طرح ماما مدرسه” به آموزش و پرورش آمده است؟ اظهار کرد: خیر، چنین طرحی به دست ما نرسیده است.
وی افزود: دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش فقط ترویج فرهنگ سلامت را به عهده دارد و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی متولی بهداشت در کشور است.
چینیان با اشاره به اینکه در موضوع بهداشت مدارس فقط قسمت آموزش آن مربوط به آموزش و پرورش است، خاطرنشان کرد: طرح “ماما مدرسه” یک طرح مداخلاتی است و باید افرادی برای این کار جهت معاینه به مدارس بروند.
مدیر کل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش طرح های مداخلاتی را با همکاری سازمان های دیگر و به صورت مشارکتی انجام می دهد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا موضوع “ماما مدرسه” توسط دفتر سلامت بررسی می شود، خاطرنشان کرد: باید دید نگاه آنها از ارائه و پیشنهاد این طرح چیست و این موضوع پس از ارائه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۶:۴۵
کد خبر : 8431
بازدیدها: 272

پاسخی بگذارید »