پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بررسی شکایت از فیلم«من مادر هستم»در جلسه امروز کمیسیون اصل۹۰

danesheroz آذر ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون اصل نود شکوائیه‌ای در مورد فیلم من مادر هستم وصول و مورد بررسی قرار گرفت و از سوی کمیسیون یک تیم مأمور رسیدگی به این موضوع و ارائه گزارش آن به کمیسیون شد. مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل  با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل [&hellip

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون اصل نود شکوائیه‌ای در مورد فیلم من مادر هستم وصول و مورد بررسی قرار گرفت و از سوی کمیسیون یک تیم مأمور رسیدگی به این موضوع و ارائه گزارش آن به کمیسیون شد.

خبرگزاری فارس: بررسی شکایت از فیلم«من مادر هستم»در جلسه امروز کمیسیون اصل90
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل  با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل نود مجلس گفت: اعضای کمیسیون در جلسه امروز خود با وصول و بررسی شکوائیه برخی از نهادهای فرهنگی در مورد فیلم من مادر هستم کار خود را آغاز کرد و پس از بررسیهای انجام شده مقرر شد تا یک تیم کاری تطابق این فیلم با فرهنگ اسلامی و ایرانی و آنچه که در شکوائیه از آن به عنوان بدآموزی یاد شده را بررسی و گزارشی را در این باره به کمیسیون ارائه کند.

وی افزود: در ادامه، اعضا چگونگی رسیدگی به پرونده‌های شکایات اشخاص حقیقی از قوای سه‌گانه را بررسی کردند و مقرر شد تا ۱۵ کارگروه تشکیل و این شکایات در این کارگروه‌ها مورد بررسی قرار گیرد که این کارگروه‌ها از جلسه آینده کار خود را از جلسه آینده آغاز می‌کنند.

نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از جمله این کارگروه‌ها، کارگروه کارآمدسازی مجلس و نمایندگان و کارگروه بانکها هستند که در کارگروه اول کارآمدسازی مجلس در تمام بخشها (صحن، کمیسیونها، هیئت‌رئیسه و بخش نظارتی مجلس مانند کمیسیون اصل نود) در دستور کار این کارگروه قرار دارد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس ادامه داد: در کارگروه بانکها که در آن عملکرد مؤسسات و بانکهای خصوصی، نقش بانکها در نوسانات ارزی، تسهیلات اعطایی، نقش بانکها در کاهش یا افزایش ارزش پول ملی و تسهیلات دریافت شده توسط اشخاص حقیقی و حقوقی در این کارگروه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

افضلی‌فرد خاطرنشان کرد: کارگروه حمایت از تولیدات صنعتی و کشاورزی، کارگروه خودرو، کارگروه انحصار صادرات، واردات و گمرک، کارگروه معادن، کارگروه حمایت از سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، کارگروه زمین و منابع طبیعی، کارگروه قوه قضائیه، کارگروه نفت و انرژی، کارگروه مبارزه با مفاسد اداری کارگروه بهداشت و درمان، کارگروه فرهنگی و اجتماعی و کارگروه اشتغال، جذب و استخدام از دیگر کارگروه‌هایی است که در جلسه امروز کمیسیون تشکیل و مأمور رسیدگی به شکایات مردمی شده‌اند.

یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۹
کد خبر : 589
بازدیدها: 196

پاسخی بگذارید »