چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بررسی تاریخی، سیاسی، حقوقی و … شعار “مرگ بر آمریکا”

danesheroz1 آبان ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
بررسی تاریخی، سیاسی، حقوقی و … شعار “مرگ بر آمریکا”

دانش روز: سیزدهم آبانماه، سی و پنجمین سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است

 به گزارش دانش روز، سیزدهم آبانماه، سی و پنجمین سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

 ** از حدیبیه تا نرمش قهرمانانه حسنی

به دنبال موافقت رهبر معظم انقلاب با اتخاذ رویکرد «نرمش قهرمانانه» در سیاست خارجی نظام اسلامی پس از روی کارآمدن دولت جدید، تفاسیر گوناگونی پیرامون چرایی در دستور کار قرارگرفتن این استراتژی جدید در محافل خبری و تحلیلی مطرح شده است.

** شعار “مرگ بر آمریکا” شعار علیه مردم این کشور نیست/ باید با تامل و صبر منتظر اقدامات عملی آمریکا باشیم

یک کارشناس سیاست خارجی با بیان اینکه ما از دولت آمریکا جز خیانت و توطئه علیه ملت ایران چیز دیگری مشاهده نکرده‌ایم، گفت: در شرایط کنونی اقدام مثبتی از طرف دولت آمریکا برداشته نشده و نباید دچار شتابزدگی شد و این صحیح نیست که ما بخواهیم به سرعت مواضع خود را تغییر دهیم و باید با تامل و صبر بیشتر منتظر اقدامات مثبت باشیم.

** و ما ادراک ما آمریکا!

نطفه ناپاک آمریکا را می‌توان در به اصطلاح “کشف آمریکا” جستجو کرد. کشفی که به یک کشتار دسته جمعی نسبت به سرخپوستان بومی بیشتر شباهت داشت تا کشف ! و فریبکاری از همانجا آغاز شد.

** وقتی مغولها و انگلیس ها وارد ایران می شوند!/گزارشی از سابقه حضور استعمار پیر در ایران

هرچند اتاق های فکر مدیریت جهان بر اساس خوی استعمارگری پس از جنگ جهانی دوم تصمیم گرفتند مدل مدیریت خود بر جهان را تغییر داده و ایالات متحده را به عنوان قطب جدید استعمارگری نوین در نظر گرفتند، با این حال پدر استعمارگری جهان هیچ گاه نقش پشت پرده خود را از دست نداد.

** “مرگ بر آمریکا” نمادی از صدور انقلاب

۱۷۰۰۰ شهید ترور، دو کودتای نظامی نوژه و طبس، حمایت از ماشین جنگی صدام، کودتای ۲۹ مرداد و… ثمره تخاصم‌های غرب است که همه اینها تاریخچه سیاهی از آمریکا در ذهن ملت ایران بوجودآورده و دلایل مناسبی را فراهم می‌کند که ملت ایران با اطمینان در ۱۳ آبان شعار «مرگ بر آمریکا» را فریاد بزند.

**  بررسی جزئیات “همایش بزرگ ۱۳ آبان در نشست خبری انجمن مستقل دانشگاه تهران

دبیر انجمن مستقل دانشگاه تهران گفت: کنفرانس خبری انجمن مستقل دانشگاه تهران در رابطه با روز ۱۳ آبان، امروز ساعت ۱۶:۴۵ برگزار می‌شود.

** موسی نجفی:نطفه تمدن غرب بر اساس خوی وحشیگری و جنگ بسته شده است

تسخیر لانه جاسوسی از طرف دانشجویانی که به”پیرو خط امام(ره)” شهرت یافتند؛ تهاجمی بود به منش مستکبرانه غربی ها و تاریخ سیاسی پر از جنایت و خیانت آنها؛

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۳
کد خبر : 71425
بازدیدها: 260

پاسخی بگذارید »