پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رسایی در مخالفت با کابینه پیشنهادی:

برخی برای کابینه ۵۰ درصدی یقه پاره می کنند

danesheroz1 مرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
برخی برای کابینه ۵۰ درصدی یقه پاره می کنند

دانش روز: نماینده تهران گفت: برخی امروز درحالی برای دولت لب مرزی یقه پاره می کنند که تا دیروز در تریبون های خود کمک با دولتی ۶۵ درصد آراء مردم را وکیل الدولگی می دانستند

به گزارش دانش روز،  حمید رسایی در جلسه نوبت عصر دوشنبه مجلس شورای اسلامی در بررسی برنامه دولت و کلیات کابینه پیشنهادی طی سخنانی در مخالفت اظهار داشت: امروز در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان یکی از برگه های زرین و قابل دفاع ثبت خواهد شد چرا که کابینه یازدهم به ریاست جناب آقای روحانی در حالی در مجلس شورای اسلامی با آرامش برای اخذ رای اعتماد نشسته است که خیابان ها و بانک های تهران توسط کاندیداها و هواداران آن ها که اکثریت را به دست نیاوردند، به آتش کشیده نشد.

وی افزود: هیچ مسجدی در آتش نمی سوزد چادر از سر هیچ زنی کشیده نشده، هیچ نیروی بسیجی و انتظامی در دفاع از فرد پیروز کتک نخوردند و به شهادت نرسیدند. در خطبه های هیچ نماز جمعه ای نظام اسلامی زیر سوال نرفته است. حاضران در نماز به جای نماز کف و سوت نزدند، روز قدس امسال اسرائیل سیلی خورد و کسی شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران را سر نداد.

نماینده تهران ادامه داد: هیچ کس شعار مرگ بر اصول مهم قانون اساسی را در خیابان ها سر نداد و کسانی زیر پل کالج ساندویچ بخورند و از آن ها حمایت کنند. هیچ کس از رهبر صبور و دلسوخته انقلاب مان باج نخواست تا ایشان بگوید خمینی به کسی باج نداد من هم به کسی باج نمی دهم.

رسایی خاطر نشان کرد: وی به عدم حضور روحانی در آغاز جلسه نوبت عصر اشاره کرد و گفت آقای روحانی تشریف ندارند می خواستم ایشان را مورد خطاب قرار دهم.

وی خطاب به روحانی و هیئت وزیران پیشنهادی گفت: ما این پیروزی را به شما تبریک می گوییم هر یک از شما که رای خانه ملت را کسب کند بر اساس اصول و قانون به او کمک خواهیم کرد تا برابر دشمنان بایستد و مشکلات روزمره و بنیادی مردم را حل کند.

وی ادامه داد: هر چند این برتری با حداقل ۰.۷ بیش از ۵۰ درصد بود. برخی امروز درحالی برای دولت لب مرزی یقه پاره می کنند که تا دیروز در تریبون های خود کمک با دولتی ۶۵ درصد آراء مردم را وکیل الدولگی می دانستند. برای ما ۶۵ درصد یا ۵۰.۷ درصد فرقی ندارد. آقای روحانی اگر طبق اصول حرکت کنید با تمام وجود از شما حمایت می کنیم حتی اگر به ما وکیل الدوله بگویند.

منبع:مهر

دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۱
کد خبر : 49725
بازدیدها: 451

پاسخی بگذارید »