چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برخی با تخریب کارهای بزرگ می خواهند

danesheroz1 تیر ۵, ۱۳۹۲ ۰
برخی با تخریب کارهای بزرگ می خواهند

دانش روز: رئیس جمهوری با بیان این که برخی ها یا در جریان نیستند یا در برابر کارهای بزرگ انجام شده در دولت خود را ضعیف و ناتوان می بینند، گفت: این افراد می خواهند با تخریب کارهای بزرگ دولت ناتوانی و عجز خود را پنهان کنند

 

 

  به گزارش دانش روز، دکتر «محمود احمدی نژاد» در مراسم بهره برداری از نخستین گلخانه گیاهان تراریخته ایران و افتتاح برخی پروژه های مهم کشاورزی در کرج، افزود: کارهای انجام شده در دولت شبیه معجزه است و من می گویم این معجزه انسانی است چرا که انسانی که خود را باور می کند می تواند حتی بیش از پنج برابر کارهای انجام شده فعلی کار کند.

احمدی نژاد ادامه داد: امروز در همه بخش های کشور از جمله کشاورزی شاهد حرکت جهشی به سمت قله ها هستیم و فضای کار، اندیشه و تصمیم گیری یک فضای متفاوتی است.

رییس جمهوری با تشریح موفقیت های کشورمان در دانش ژنتیک و ایجاد گلخانه گیاهان تراریخته در ایران ادامه داد: هدف گذاری بسیار متعالی برای رسیدن به مرزهای دانش و تامین نیازهای کشور با استفاده از همه ظرفیت های این سرزمین به وجود آمده است.

احمدی نژاد با بیان این که با دستیابی به دانش فناوری ژنتیکی می توان ویژگی های مثبت هر موجودی را به موجود دیگر منتقل کرد گفت: دستیابی به دانش ژنتیک، حرکت در مرزهای دانش است که می توان به وسیله آن ویژگی میان نسل ها را منتقل و یا ویژگی های منفی موجودات را حذف کرد.

رییس جمهوری با تشریح توانمندی ها و پیشرفت های بخش کشاورزی در دولت های نهم و دهم، خاطرنشان کرد: کشور می تواند به صادرکننده محصولات مختلف کشاورزی تبدیل شود و البته در این راه باید جزئی نگری و بخشی نگری ها حذف شوند.

احمدی نژاد اظهارداشت: ویژگی های کشاورزی ایران به گونه ای است که می توان تولید محصولات کشاورزی را از ۱۲۰ میلیون تن به ۳۰۰ میلیون تن افزایش داد هر چند ممکن است در مواردی هم واردات داشته باشیم.

وی با تاکید بر این که اندیشه های کوچک و جزئی نگری ها در تعالی و رشد بخش کشاورزی باید کنار گذاشته شوند، افزود: باید به جایی برسیم که از همه استعدادهای سرزمین در پیشرفت کشاورزی استفاده کنیم و البته با همه دنیا تعامل داشته باشیم.

رییس جمهوری در پایان با تقدیر از زحمات بخش های کشاورزی گفت: دانش ژنتیک انتقال خصلت های خوب است و امیدوارم که ژن اخلاق، ایمان و شجاعت را هم بتوانیم به افراد منتقل کنیم.

 

 

منبع:ایرنا

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۹
کد خبر : 32056
بازدیدها: 300

پاسخی بگذارید »