یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در محور کرج - قزوین

برخورد یک دستگاه کامیون با ۶ دستگاه خودروی سواری

danesheroz1 شهریور ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
برخورد یک دستگاه کامیون با ۶ دستگاه خودروی سواری

دانش روز: معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: در ساعات اولیه صبح امروز در محور کرج – قزوین یک دستگاه کامیون با شش دستگاه خودرو سواری برخورد کرد که ۱۵ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش دانش روز، داود رجبی افزود: در حادثه ای که در محور کرج – قزوین اتفاق افتاد یک دستگاه کامیون با ۶ دستگاه خودرو سواری برخورد کردند که این حادثه ۱۵ مصدوم داشت.

رجبی تاکید کرد: ۸ نفر از مصدومین توسط مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی البرز، ۲ نفر توسط تیم فخر ایران و ۳ نفر سرپایی امدادرسانی شدند و ۲ نفر نیز به مرکز درمانی نظرآباد بیمارستان ولیصر انتقال یافتند و حال مصدومین خوب گزارش شده ولی از علت حادثه اطلاعاتی در دست نیست.

معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز در ادامه افزود: در ساعات اولیه امروز حادثه ای دیگر در محور کرج – چالوس” تونل۸” رخ داد که یک دستگاه پراید به علت سرعت بالا واژگون شد.

وی در ادامه اظهار داشت: این تصادف ۴ مصدوم بر جای گذاشت که ۲ نفر از این مصدومین به صورت سر پایی توسط امدادگران پایگاه جمعیت هلال احمر شهرستانک مداوا شدند و ۲ نفر دیگر به نزدیک ترین مراکز درمانی انتقال داده شدند و حال عمومیشان خوب گزارش شده است.

منبع:مهر

دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۵
کد خبر : 58786
بازدیدها: 169

پاسخی بگذارید »