دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برخورد ناجا و سپاه فیروز کوه با بدحجابان در تنگه واشی

danesheroz1 شهریور ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
برخورد ناجا و سپاه فیروز کوه با بدحجابان در تنگه واشی

دانش روز: در روزهای اخیر انتشار عکسهای و رفتارهای منافی عفت عمومی در فضای مجازی حساسیت های زیادی را در باره این مکان ایجاد کرده است. همچنین اعتراضات به ناامن بودن فضای این منطقه توریستی باعث حضور مسئولین انتظامی و بسیجیان فیروزکوه در منطقه گردید

به گزارش دانش روز،  تنگه واشی یکی از تفرجگاه های استان تهران است که در شهرستان فیروزکوه واقع شده است. در ایام گرم سال به خصوص تعطیلات آخر هفته خیل عظیم مردم تهران به گردشگاه طبیعی سرازیر می شود.

فرمانده سپاه فیروزکوه گفت: سپاه فیروزکوه به عنوان دبیر شورای امر به معروف شهرستان ملزم به ایجاد هماهنگی های لازم در راستای تذکرات لسانی وبرخورد با مظاهر علنی فساد می باشد .

وی گفت :بیش از ۹۵ درصد تذکرات لسانی داده شده توسط بسیجیان خواهر و برادر و مامورین نیروی انتظامی با رفتار منطقی مردم مواجه می گردد.

سرهنگ انارکی از ادامه این طرح تا اواسط مهر ماه خبر دادو گفت:با بدحجابی رقص وپایکوبی ، مشربات الکلی وموادمخدر بشدت برخورد می گردد.

وی همچنین از دستگیری مردی که خود را شبیه خانمها کرده بود وقصد اخاذی از مسافران را داشت خبر داد وگفت : در بازجویی های به عمل آمده فرد دستگیر شده که از شیراز به تنگه واشی آمده بود ،علت حضور خود را تبلیغات پخش شده در ماهواره ها اعلام کرد .

وی با دروغ خواندن تبلیغات ماهواره ها و شبکه های اجتماعی در  مورد وضعیت منطقه تنگه واشی خواستار اطلاع رسانی خبری رسانه ملی از سلامت این منطقه توریستی وگردشگری شد.

انتشار عکسهای رفتارهای منافی عفت عمومی در روزهای اخیر در فضای مجازی حساسیت های زیادی را در باره این مکان ایجاد کرد. همچنین اعتراضات به ناامن بودن فضای این منطقه توریستی باعث حضور مسئولین انتظامی و بسیجیان فیروزکوه در منطقه گردیده است

42 36 37 38 39 40 41

 

 

 

منبع:آفتاب ری

سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۷
کد خبر : 56818
بازدیدها: 483

پاسخی بگذارید »