دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برخورد قانونی با متخلفان قطع اشجار در کرج

danesheroz1 تیر ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
برخورد قانونی با متخلفان قطع اشجار در کرج

دانش روز: سرپرست اداره حقوقی و املاک سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج از برخورد قانونی با متخلفان قطع اشجار در این کلانشهر خبر داد.

به گزارش دانش روز، رضا موسوی فرد اظهار داشت: بر اساس کمیسیون ماده ۷ و مطابق اصلاحیه لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز مصوب ۱۳/۰۵/۸۸ مجمع تشخیص مصلحت نظام، با افرادی که اقدام به قطع اشجار در شهر می کنند، برخورد قانونی می شود.

وی افزود: سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج برای برخورد با متخلفان این حوزه جدیت و قاطعیت ویژه ای دارد.

این مسئول عنوان کرد: در این زمینه طبق بررسی های به عمل آمده، با دو متخلف در مناطق کوی کارمندان شمالی و عظیمیه که اقدام به قطع اشجار کرده بودند، برخورد قانونی صورت گرفت.

موسوی فرد ادامه داد: در این راستا سازمان پارکها با طرح دعوی، موفق به اخذ رای مطابق ماده ۶۸۶ قانون مجازات اسلامی از دادگاه شد.

سرپرست اداره حقوقی و املاک سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج یادآور شد: متخلفان مذکور طبق رای دادگاه، به شش ماه حبس محکوم شدند.

لازم به ذکر است که پیرو ابلاغ شماره ۷۸۱۳ مورخ ۲۷/۰۶/۱۳۸۵ در راستای اجرای سازمان تفصیلی ابلاغی به شماره ۰۱/۱/۴۵۱۱۱ مورخ ۲۵/۱۰/۸۹ و با توجه به هماهنگی صورت گرفته و انجام مراحل اداری، سمت رضا موسوی فرد از معاونت حقوقی و املاک به سرپرست اداره حقوقی و املاک تغییر یافت.

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۹
کد خبر : 41330
بازدیدها: 244

پاسخی بگذارید »