سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برخورد شدید با تخلفات کاندیداهای شورای شهر

28 danesheroz خرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
برخورد شدید با تخلفات کاندیداهای شورای شهر

دانش روز : فرماندار کرج گفت ؛ با هرگونه تخلف انتخاباتی کاندیداهای شورای شهر به شدت برخورد می شود

به گزارش دانش روز ، ایران نژاد معاون استاندار البرز و فرماندار شهرستان کرج گفت: برای تحقق شعار سال در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آرامش و امنیت در سطح جامعه بزرگترین عامل و رکن محسوب می شود و هر فرد و یا گروهی بخواهد این وحدت و آرامش و امنیت مردم را تضعیف کند متخلف است. رئیس حوزه انتخابیه شهرستان کرج گفت: انتخابات یک رقابت سالم بر اساس رعایت قانون و احترام به اخلاق است و کاندیداهای شوراها از چهره های شاخص و معروف شهرستان هستند که مردم قرار است به آنها اعتماد کنند و برنامه ریزی شهر را به مدت چهار سال به آنها بسپارند، ولی بعضا مشاهده می شود که افرادی موازین قانونی را زیرپا  گذاشته و دست به تخلفات تبلیغاتی می زنند.

وی با اشاره به حضور بیش از۷۵۰ نفر نامزدهای انتخابات شوراهای شهر در ۷ شهر کرج، محمدشهر، گرمدره، آسارا، مشکین دشت، ماهدشت و کمالشهر گفت: کاندیداها باید برنامه و جلسات خود را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات به کار گیرند و ازهرگونه تخلف پرهیز کنند.

فرماندار شهرستان کرج عمل به قانون را از مهمترین وظایف کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا عنوان کرد و اظهار داشت:همه افراد در برابر قانون مساوی هستند.

وی با بیان این که فعالیت کاندیداهای شوراهای شهر رصد می شود و تبلیغات باید در چارچوب قوانین و مقررات صورت گیرد  گفت: تخلف کاندیداها ثبت و قطعا موضوعات تخلف از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود و در صورت کسب آراء، نیز در اعتبارات نامزد متخلف موثر خواهد بود.

ایران نژاد افزود: عمل به قانون می‌تواند زمینه شکل‌گیری حماسه سیاسی که مد نظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، را فراهم کند و اگر همه افراد به قانون عمل کنند و به آن پایبند باشند می‌توانند در زمان مسئولیت‌پذیری نیز روح قانون را در جامعه ترویج و حاکم کنند.

 

 

منبع : پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری کرج

دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۶
کد خبر : 25061
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »