سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برخورد جدی پلیس با روزه‌خواران در البرز

danesheroz2 تیر ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
برخورد جدی پلیس با روزه‌خواران در البرز

دانش روز:فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: در ماه مبارک رمضان با افرادی که در ملاء عام روزه‌خواری می‌کنند برخورد جدی می‌شود.

به گزارش دانش روز، سردار «احمدعلی گودرزی» با اعلام این خبر افزود: افرادی که در ماه مبارک رمضان به علل مختلف توان روزه گرفتن را ندارند باید به حقوق روزه‌داران احترام بگذارند و در اماکن عمومی و ملاء عام روزه‌خواری نکنند.

 

وی اظهار کرد: یکی از وظایف پلیس برخورد با روزه‌خواران و افرادیست که بر خلاف شرع نسبت به ترویج روزه‌خواری در جامعه اقدام می‌کنند.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: علاوه بر این طی این مدت واحدهای فروش غذا(رستوران‌ها، مطبخ‌ها و…) تنها اجازه دارند در زمان بعد از افطار تا پیش از اذان صبح به فروش محصولات خود اقدام کنند.

 

گودرزی با بیان این‌که بدون شک نیروی انتظامی با واحدهایی که بر خلاف این قانون عمل کنند برخورد قانونی می‌کند، تصریح کرد: ماه رمضان ماه خداست و مردم در هر سطح باید به ترویج معارف و اندیشه‌های قرآنی اقدام کنند.

 

وی گفت: باید شرایطی ایجاد شود که معارف اسلام در تک تک لایه‌های جامعه نفوذ کند تا شاهد جامعه‌ای سلامت در همه‌ی امور باشیم.

 

فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز یادآور شد: ماه رمضان بهترین فرصت برای درونی کردن ارزش‌های دینی در میان اقشار مختلف مردم به ویژه نسل‌های جوان است.

منبع: ایسنا

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۷
کد خبر : 40173
بازدیدها: 200

پاسخی بگذارید »