سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مردم استان البرز خواستار شدند

برخورد جدی با عوامل هتک حرمت مقدسات مسلمانان

danesheroz اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
برخورد جدی با عوامل هتک حرمت مقدسات مسلمانان

مردم استان البرز امروز همراه با ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی با برگزاری راهپیمایی اعتراض‌آمیز، خواستار برخورد جدی با عوامل هتاکی به مقدسات مسلمانان به ویژه مرقد مطهر حجربن عدی شدند

پس از اقامه نماز سیاسی و عبادی جمعه امروز در شهرستان‌های مختلف استان البرز از جمله کرج، ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد، طالقان و محمدشهر اقدام به برگزاری راهپیمایی در اعتراض به هتک حرمت مرقد مطهر حجربن عدی در سوریه و توسط تروریست‌ها کردند.

در این راهپیمایی شعارهایی چون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و لبیک یا خامنه‌ای سر داده شد و راهپیمایان معترض استان البرز تاکید داشتند که تروریست‌ها باید به جزای عمل شنیع و غیرانسانی خود برسند.

همچنین نمازگزاران با شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا نشان دادند که وقایع سوریه و جهان اسلام را به درستی تحلیل کرده و معتقد بودند که حامیان تروریست‌ها و کسانی که به مخالفان حکومت سوریه سلاح می‌دهند، متهم ردیف نخست این توهین‌ها هستند.

حاج مرتضی صالح‌زاده از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که در راهپیمایی شهرستان کرج حضور داشت، در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار داشت: توهین به مقدسات مسلمانان و به ویژه اعتقادات و باورهای مذهبی شیعیان موضوع تازه‌ای نیست و در سال‌های اخیر شاهد رشد اینگونه رفتارهای غیر انسانی هستیم.

وی تاکید کرد: کسانی که در برابر این هتاکی‌ها سکوت می‌کنند، همان افرادی هستند که داعیه دفاع از حقوق بشر دارند و سکوت تلخ آنها نشان‌دهنده غیر واقعی بودن اتهاماتشان است.

صالح‌زاده در پایان بیان داشت: برای اینکه دیگر شاهد اینگونه هتاکی‌ها نباشیم، جهان اسلام باید با اتحاد در برابر مزدوران و تروریست‌ها ایستاده و برخورد جدی و سختی با آنها داشته باشد.

جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۲
کد خبر : 16325
بازدیدها: 222

پاسخی بگذارید »