سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همراه با برنامه هزار سال دوستی ایران و اندونزی:

برج میلاد میزبان مسابقات بازی های رایانه ای در ۲۶ شهریور

danesheroz1 شهریور ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
برج میلاد میزبان مسابقات بازی های رایانه ای در ۲۶ شهریور

دانش روز: مدیر عامل برج میلاد از برگزاری مسابقات بازی های رایانه ای از ۲۶ تا ۲۹ شهریور ماه در برج میلاد خبر داد و گفت: برنده این مسابقات به عنوان نماینده ایران در آبان ماه در جام جهانی مسابقات بازی های رایانه ای که در فرانسه برگزار می شود شرکت می کند

به گزارش دانش روز، فرزاد هوشیارپارسیان صبح یکشنبه در نشست خبری که در برج میلاد برگزار شد در خصوص جشنواره فرهنگی اجتماعی و تفریحی پاییزه برج میلاد اظهار کرد: در قالب این جشنواره برنامه های متعددی پیش بینی شده همچون برگزاری برنامه هزار سال دوستی ایران و اندونزی که از ۲۷ شهریور ماه آغاز و تا سوم مهر ماه به صورت برگزاری نمایشگاه از صنایع دستی، پخش فیلم و برگزاری رقص آیینی به انجام می رسد.

وی ادامه داد: قرار است بین ایران و اندونزی تفاهم نامه همکاری با محوریت توجه به حوزه های فرهنگی دو کشور منعقد شود .این برنامه دارای مهمانان ویِژه ای همچون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر امور خارجه، سفیر اندونزی و میهمانانی که از کشور اندونزی دعوت می شوند برگزار می شود.

مدیر عامل برج میلاد خاطرنشان کرد: همچنین مراسمی مشابه این برنامه در کشور اندونزی برگزار می شود.

هوشیار در بخش دیگری از سخنانش در مورد برگزاری مسابقات بازی های رایانه ای در برج میلاد با اشاره به برگزاری  جام جهانی این مسابقه در شهر پاریس اظهار کرد: همه ساله این مسابقه در پاریس برگزار می شود و امسال یک نفر از کشور ایران به این مسابقات راه پیدا می کند.

وی ادامه داد: مسابقات بازیهای رایانه ای از ۲۶ تا ۲۹ شهریور ماه در برج میلاد برگزار می شود که از بین شرکت کنندگان ۶ نفر به مرحله نیمه نهایی انتخاب می شوند که از میان آنها یک نفر برای شرکت در جام جهانی مسابقات بازی های رایانه ای انتخاب می شود.

هوشیار با اشاره به برگزاری این مسابقات در سال گذشته که حدود هزار و ۱۰۰ نفر شرکت کننده داشت و نفر اول این مسابقات در فرانسه جزء ۸ نفر برتر انتخاب شد، گفت: پیش بینی می کنیم امسال بیش از هزار نفر برای شرکت در این مسابقات ثبت نام خواهند کرد.

مدیر عامل برج میلاد افزود: این مسابقات در بخش فوتبال همچون بازی “fifa و pes” برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در مسابقات جام جهانی بازی های رایانه ای در هر رشته ۳۲ نفر شرکت می کنند و از هر کشور دو نماینده در این رقابت ها حضور دارند که ما در تلاشیم سهمیه شرکت کننده های ایرانی را از یک نفر به دو نفر افزایش دهیم.

هوشیار تصریح کرد:‌تنها از کشورفرانسه که میزبان برگزاری این مسابقات است سه نفر در این رقابت شرکت می کند.

وی با بیان اینکه بر اساس برآورد جامعه آماری بیشرین شرکت کنندگان بازی های رایانه ای ۱۷ تا ۳۰ سال هستند گفت: علاقمندان می توانند برای شرکت در این مسابقات به سایتcgaame.irمراجعه کرده و ثبت نام کنند.

مدیر عامل برج میلاد در بخش دیگری از سخنانش از برگزاری برنامه انجمن دوستی ایران و ایتالیا از ۲۱ تا ۲۴ مهر ماه خبر داد و اضافه کرد: دیگر برنامه های برج میلاد در مهر ماه امسال شامل برگزاری نمایشگاه گردشگری از ۱۶ تا ۱۸ مهر ماه است که در طبقات لابی برج میلاد برگزار می شود و در قالب این نمایشگاه برگزاری نمایشگاه اتومیل های کلاسیک صورت می گیرد که این اتومبیل ها اغلب تک هستند و حتی شرکت سازنده آنها نمونه هایشان را ندارد.

وی در ادامه از برگزاری ویژه برنامه آغاز سال تحصیلی با برگزاری برنامه زنگ مدرسه که توسط بچه های خارجی که در ایران تحصیل می کنند خبر داد.

هوشیار همچنین از برگزاری برنامه انجمن ایران و برزیل به عنوان کاشت درخت صلح و بازی های جام جهانی برزیل در اوایل آبان ماه خبر داد و اضافه کرد: این برنامه پس از ۱۰ آبان ماه در برج میلاد برگزار خواهد شد.

منبع:مهر

یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۴
کد خبر : 60291
بازدیدها: 322

پاسخی بگذارید »