دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی:

برجام زمینه‌ ساز تحقق شعار اقتصاد مقاومتی باشد/اسارت تفنگداران آمریکایی اقتدار ایران را به رخ جهانیان کشید

danesh دی ۲۸, ۱۳۹۴ ۰
برجام زمینه‌ ساز تحقق شعار اقتصاد مقاومتی باشد/اسارت تفنگداران آمریکایی اقتدار ایران را به رخ جهانیان کشید

دانش روز: برجام باید فرصتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تقویت اقتصاد و بنیه دفاعی کشور باشد

به گزارش اختصاصی دانش روز نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کرج در سالن شهدای دولت استانداری البرز گفت: روز گذشته ریاست جمهور لایحه بودجه سال آینده و همچنین برنامه ششم توسعه را به مجلس تقدیم کردند و در ادامه نمایندگان وظایف قانونی خود را درباره آن انجام خواهند داد. ما در یک برهه حساس به سر می بریم و بودجه ای که برای سال آینده در نظر گرفته شده ۸ هزار میلیارد تومان کسری دارد و استخراج نفت به ارزش ۱۵ تا ۲۵ دلار هزینه بسیار سنگینی داشته و این مهم برای کشور به صرفه نیست.

عزیز اکبریان افزود: با امیدی که در راستای تحریم ها به وجود آمده است، باید از این فرصت استفاده کرد، برجام باید فرصتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تقویت اقتصاد کشور و تقویت بنیه دفاعی کشور باشد و همچنین فرصتی برای دشمن خواهد بود چرا که دشمن دشمن است و آمریکا هیچگاه با ما خوب نخواهد شد.

وی اظهار داشت: ما باید از این فرصت ها استفاده کنیم و امیدواریم مجلس و دولت در راستای اقتصاد مقاومتی بتوانند در راستای گشایش تحریم ها حرکت کنند و در به فرجام رسیدن برجام پیروزی از آن هیچ جناح و جریانی نیست به آحاد ملت تعلق دارد و در نتیجه تدابیر مقام معظم رهبری و پشتیبانی مجلس است. امیدواریم با تدابیر صحیح بتوانیم فرصت به وجود آمده در راستای برجام استفاده کرده و از افراط و تفریط به دور باشیم.

اکبریان تصریح کرد: حمله به سفارت عربستان با توجه به تاکید ائمه جمعه کشور حرکت درستی نبوده و در حالیکه دنیا عربستان را محکوم کرد با یک حرکت نپخته و نسنجیده سیل واکنش علیه ما به وجود آمد در حالیکه رهبر معظم انقلاب پیش از این نیز درباره سفارت انگلیس مخالف بودند که در کشور ما نباید از این اتفاقات صورت گیرد تا دشمنان تصور کنند نظام حاکمیتی ندارد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در راستای اقدام سپاه درباره شناورهای آمریکایی بهترین عملکرد را از سپاه در این برهه زمانی حساس شاهد بودیم و این مهم یک پیروزی بزرگ برای ما به وجود آورد تا دنیا بدانند که ایران حتی بدون شلیک یک گلوله دشمنان خود را به اسارت درخواهد آورد.

دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
کد خبر : 160604
بازدیدها: 589

پاسخی بگذارید »