چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برای سلامت کاری بیشتر در قوه قضائیه باید بیش از پیش تلاش شود

danesheroz2 تیر ۷, ۱۳۹۲ ۰
برای سلامت کاری بیشتر در قوه قضائیه باید بیش از پیش تلاش شود

دانش روز: نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج با بیان این که برای سلامت کاری بیشتر در قوه قضائیه باید بیش از پیش تلاش شود، گفت: قوه قضاییه تلاش خود را برای احقاق حق مظلومان و مقابله با ستمگران و ظالمان انجام می دهد اما همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند هنوز تا رسیدن به جایگاه مطلوب فاصله داریم

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام محسن کازرونی درخطبه های این هفته نماز جمعه کرج ضمن دعوت از نمازگزاران به تقوای الهی و گرامیداشت هفته قوه قضائیه افزود:باید برای سلامت کاری بیشتر این قوه بیش از پیش تلاش شود و قوه قضائیه باید پناهگاه مظلومان باشد، اظهارکرد:سلامت قوه قضائیه در پیشگیری و کنترل فساد اداری و اجتماعی موثر است.

وی افزود:قوه قضاییه تلاش خود را برای احقاق حق مظلومان و مقابله با ستمگران و ظالمان انجام می دهد اما همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند هنوز تا رسیدن به جایگاه مطلوب فاصله داریم.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: از سوی دیگر شاکیان هم برای احقاق حق باید مستندات لازم را ارائه دهند تا کار قضاوت به سرعت پیش رود.

خطیب جمعه کرج با بیان اینکه طبق شواهد و قرائن، امسال میزان جرایم خشن در استان البرز کاهش یافته است، گفت : این امر حاصل تلاش شبانه روزی حافظان امنیت اجتماعی و دستگاه قضایی است.

کازرونی در خصوص حرفه بسیار حساس و مشکل قضاوت نیز گفت: حکومت امام علی (ع) و قضاوت های آن حضرت، الگویی ارزشمند و والا برای دست اندرکاران امر قضا در جامعه اسلامی است.

منبع: مهر

جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۴
کد خبر : 32947
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »