پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برای رفتن برنامه‌ هایی دارم

danesheroz1 تیر ۷, ۱۳۹۲ ۰
برای رفتن برنامه‌ هایی دارم

دانش روز: رئیس جمهور در پاسخ به این سؤال که دوره ریاست‌ جمهوری شما رو به پایان رسیده است چه صحبتی با ملت ایران دارید، اظهار داشت: در این رابطه برنامه‌هایی دارم که انشاءالله خواهم گفت

به گزارش دانش روز، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور که امشب در مراسم گرامیداشت شهادت آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یارانش در ساختمان یادمان شهدای ۷ تیر حضور یافته بود، در پاسخ به این سؤال که در روزهای پایانی دوره ریاست جمهوری شما قرار داریم، چه صحبتی با ملت ایران دارید، اظهار داشت: در این رابطه برنامه‌هایی دارم که انشاءالله خواهم گفت.

وی همچنین در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه پیام این مراسم چیست؟، اظهار داشت: پیام برگزاری مراسم این عزیزان و حضور اقشار مختلف مردم در آن بعد از ۳۲ سال از شهادت آنها، روشن است. دومین شب از مراسم بزرگداشت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش در ساختمان یادمان شهدای هفتم تیر واقع در سرچشمه تهران در حال برگزاری است که محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان در آن شرکت کرد.

در این مراسم مسئولان کشوری و لشکری و همچنین خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و عموم ملت ایران حضور دارند. دیشب نیز در همین زمان و مکان مراسمی به همین مناسبت برگزار شد. شهید بهشتی و یارانش در شامگاه هفتم تیر ۱۳۶۰ بر اثر انفجار بمب در مرکز حزب جمهوری اسلامی که توسط منافقین جاسازی شده بود، به شهادت رسیدند.


 

 

منبع:دی پرس

جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۲
کد خبر : 33069
بازدیدها: 339

پاسخی بگذارید »