شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برای جلوگیری از حذف کشتی رأی دهید

danesheroz بهمن ۲۵, ۱۳۹۱ ۰

سایت معتبر ورزشی ESPN اقدام به برگزاری نظرسنجی به منظور حذف کدام رشته ورزشی از بازی‌های المپیک کرده است

در این سایت که یکی از معتبرترین سایت‌های ورزشی به شمار می‌رود بعد از تصمیم کمیته بین‌المللی المپیک برای حذف کشتی از بازی‌های المپیک، ۲۶ رشته ورزشی که باید در المپیک حضور داشته باشند به معرض نظرسنجی گذاشته شده‌اند که کدامیک در المپیک باقی بمانند و کدامیک از المپیک حذف شوند.

در قسمت بالای این نظرسنجی سوال شده است که کدام رشته باید به جای کشتی از المپیک حذف شود که اسامی ۲۶ رشته آمده است که تا این لحظه بدمینتون با توجه به اینکه بیشتر مدال‌های طلا را در این رشته چین می‌گیرد با ۱۸ درصد، پنج‌گانه مدرن با ۱۶ درصد و سوارکاری و تنیس روی میز با ۱۴ درصد در صدر قرار دارند.

در قسمت دوم نظرسنجی هم سوال شده است شما دوست دارید کدام رشته در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ حفظ شود؟ که در این قسمت ۸ رشته ورزشی شامل ۱- کشتی ۲- بیس‌بال و سافت‌بال ۳- کاراته ۴- کوهنوردی ۵- ووشو ۶- اسکواش ۷- موج‌سواری و ۸- اسکیت جز گزینه‌ها هستند که تا این لحظه کشتی با ۸۳.۵ درصد بالاترین آمار را برای باقی ماندن در المپیک به خود اختصاص داده است. تا این لحظه ۱۳ هزار و ۴۳۰ نفر در این نظر سنجی شرکت کرده‌اند.

لینک نظر سنجی به شرح زیر است:

http://espn.go.com/sportsnation/poll/_/id/۴۹۳۱/wrestling-olympics

علاقمندان برای باقی ماندن کشتی در المپیک باید در قسمت دوم به کشتی رأی دهند و در قسمت اول به یکی از رشته‌هایی که به جای کشتی از المپیک حذف شوند.

چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۸
کد خبر : 6628
بازدیدها: 183

پاسخی بگذارید »