پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برای اولین بار در ایران یک گرگ بازیگر شد

danesheroz1 مهر ۳, ۱۳۹۲ ۰
برای اولین بار در ایران یک گرگ بازیگر شد

دانش روز: کارگردان فیلم سینمایی «تبسم گرگ» در مورد این فیلم گفت: برای اولین بار در ایران از یک گرگ بازی گرفتیم

به گزارش دانش روز،  «تبسم گرگ» اولین فیلم بلند سینمای جواد علیزاده محصول سیمای مرکز خراسان رضوی در مراحل پایانی فنی قرار دارد.

ابراهیم اصغری تهیه کننده این فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینما پرس درباره آخرین وضعیت فیلم گفت: تدوین فیلم توسط مریم صفایی به پایان رسیده است و به تازگی ستار اورکی موسیقی این فیلم را به اتمام رسانده است و عباس سالار زهی  صداگذاری این فیلم را شروع کرده است. امیدوارم تا یک ماه آینده مراحل فنی آن به اتمام برسد و قصد داریم فیلم را در جشنواره اکران کنیم.

همچنین کارگردان «تبسم گرگ» در باره داستان فیلم اظهار داشت: داستان فیلم، قصه زندگی شکارچی است که به صورت غیر مجاز مبادرت به شکار در جنگل های خراسان می کند و در یکی از این شکار های خود توله های یک گرگ را با خود به خانه می آورد تا آنها را به دلال ها بفروشدو در این میان لیلا برخورداری که نقش همسر مرد شکارچی را بازی می کند مانع از این کار مرد شود… از سوی دیگر شکار بانان و ماده گرگ به دنبال توله های گرگ می گردند…

علیزاده ادامه داد: حس مادرانه فقط در انسان ها نیست و این گرگ در فیلم نقش محوری را داشت و «تبسم گرگ » یک فیلم بسیار انسانی است. بوجه فیلم محدودبود و در حد یک تله فیلم بوجه داشتیم ولی آقای اصغری تهیه کننده فیلم لطف کردند و همه عوامل حرفه ای را کنار هم جمع کردند و این باعث شد تا من در اولین کار سینمای بتوانم به عوامل فیلم مطمئن باشم.

در فیلم سینمایی «تبسم گرگ» بازیگران چون: لیلا برخورداری، رضا نامدار، امیر محاسبتی، داود عین آبادی، هامون جباری و پردیس افکاری به ایفای نقش پرداخته‌اند.

جواد علیزاده همچنین ادامه داد: کار در لوکیشن های در منطقه قله های هزار مسجد خراسان رضوی که هم مرز با ترکمنستان است تصویر برداری شد و منطقه ای صعب العبور است که در جنگل آن ۳۶ قلاده پلنگ وحشی و حیوانات وحشی زیادی در آن زیست می کنند که کار را برای عوامل سخت کرده بود ولی با همدلی و صبر گروه سعی کردند بهترین کار خود را انجام دهند و من از همه آنها ممنونم.

این کارگردان سینما تصریح کرد: در «تبسم گرگ» برای اولین بار در ایران از یک گرگ بازی گرفتیم که کار خیلی سختی بود و من شانس داشتم که با کسی آشنا شدم که یک گرگ دست آموزداشت و او خیلی برای فیلم زحمت کشید و لطف او بود که توانستیم پلان های را که می خواستیم بگیریم ،اما به دلیل اینکه پلان های گرگ همه در شب بود و اکیپ تصویر برداری هم جرات نزدیک شدن به گرگ را نداشت و خیلی هم نمی شد به این گرگ نزدیک شد ما نمی توانسیم آن را آزاد بگزاریم، مجبور شدیم پلان های گرگ را بسته بگیریم.

 

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷
کد خبر : 62422
بازدیدها: 298

پاسخی بگذارید »