شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرمانده سپاه استان البرز:

برائت از رژیم نامشروع اسرائیل تا آزادی قبله اول مسلمین

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
برائت از رژیم نامشروع اسرائیل تا آزادی قبله اول مسلمین

دانش روز: فرمانده سپاه استان البرز گفت: اعلام برائت از رژیم نامشروع اسرائیل وحمایت از مظلومیت ملت فلسطین در کنار قبله اول توسط تمام مسلمین بیدار جهان تا لحظه آزادی آن ادامه خواهد داشت

به گزارش دانش روز، سردار بهرام حسینی مطلق اظهار داشت: روز قدس روز سرنوشت سازی برای ملت فلسطین و یادگاری به جا مانده از امام (ره) است که خیرات و برکات بسیاری را به ارمغان می‌آورد.

وی افزود: بیت المقدس دارای جایگاه ارزشمندی برای مسلمین جهان است و از این رو مسلمانان نمی‌توانند نسبت به سرنوشت قبله اول خود بی‌تفاوت باشند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی استان البرز اسرائیل را خطر بالفعل برای تمامی کشورهای اسلامی منطقه نامید و گفت: بیداری اسلامی در جهان عرصه را برای اسرائیل تنگ کرده و از این جهت است که بر شدت ظلم خود می‌افزاید.

حسینی مطلق با بیان اینکه اسرائیل غاصب از روحیه گرفتن نیروهای مقاومت با حمایت‌های کشورهای قدرتمندی همچون ایران واهمه دارد خاطرنشان کرد: رژیم نامشروع اسرائیل موجودیت خود را با گرفتن جان و ناموس مردم مظلوم به دست آورده و حفظ می‌کند و از این رو بر تمام مسلمین جهان است که حمایت‌های خود را تا ریشه کن کردن ظلم تمامی ستمگران جهان به مسلمین ادامه دهند.

منبع:فارس

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۸
کد خبر : 45235
بازدیدها: 259

پاسخی بگذارید »