جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بدون هیچ چشم‌داشتی در مسیر خدمت به مردم گام برمیدارم

danesheroz7 شهریور ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
بدون هیچ چشم‌داشتی در مسیر خدمت به مردم گام برمیدارم

دانش روز: محمد دادگو گفت: اعضای شوراها باید بدانند که وظایف خطیری بر عهده دارند لذا باید بدون هیچ چشم‌داشتی در مسیر خدمت و ارتقای رضایتمندی مردم گام بردارند

به گزارش دانش روز، محمد دادگو که عصر دیروز طی مراسم تحلیف اعضای جدید شورای شهر به سمت ریاست دوره چهارم شوراهای شهر کرج منصوب شد ، صبح امروز در حاشیه مراسم گردهمایی چهارمین دوره شوراهای اسلامی ، در گفتگو با خبرنگار دانش روز اظهار داشت: اعضای شوراها باید بدانند که وظایف خطیری بر عهده دارند لذا باید بدون هیچ چشم‌داشتی در مسیر خدمت و ارتقای رضایتمندی مردم گام بردارند.

وی درباره انتخاب شهردار کرج  گفت: در مراسم دیروز تحلیف مهندس آقا زاده جهت مدیریت شهرداری کرج پیشنهاد شد ، اما موفق نشد که اکثریت آرا را کسب کند به همین دلیل  فعلا در سمت سرپرستی شهرداری خدمت خواهد کرد تا  انتخاب بعدی شهردار صورت گیرد .

محمد دادگو

این مقام مسئول تدبیر، مدیریت و مصلحت‌اندیشی را از اصول اصلی شوراهای شهر و روستا دانست و خاطر نشان کرد: از انجایی که  آرای مردم شریف کرج امروزما را در صندلی شوراها نشانده است لذا نباید این مهم را هرگز فراموش کنیم و باید خدمت به خلق را در رأس امور خود قرار دهیم.

محمد دادگو در خصوص تحلیل خود از عملکرد شورای سوم شهر کرج ،  از اعضای محترم این شورا تقدیر و  تشکر کرده و به آنها خسته نباشید گفت و افزود:شورای سوم در عرصه های مختلف با برنامه ریزی های دقیق خود موفق شد در عرصه های مختلف تحولات جدی و بهبود بخش بسیاری ایجاد کند. اعضای شورای شهر با تلاش بی وقفه خود توانستدند گام بزرگی در پیشرفت شهرشان بردارند. این افراد با کارآمدی خود اثبات کردند که شوراها بی شک جایگاهی برای انجام گفتمان های‌ فرهنگی، اجتماعی و اخذ سیاست های کار امد است که تمامی این اقدامات جهت آبادانی شهر صورت میگیرد.

وی در پایان برای اعضای جدید شورای شهر آرزوی موفقیت کرد و با ابراز امیدواری افزود: تصمیمات و اقدامات شوراهای اسلامی شهر کرج در دوره سوم، با تکیه بر آگاهی و درایت اتخاذ شد و انتظار می رود این روند در دوره چهارم نیز ادامه یابد.

چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰
کد خبر : 57365
بازدیدها: 737

پاسخی بگذارید »