چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مذاکرات سختی در پیش رو داریم:

بدون تأمین حقوق مردم ایران توافق نخواهد شد

danesheroz1 آبان ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
بدون تأمین حقوق مردم ایران توافق نخواهد شد

دانش روز: عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ایران با اشاره به اینکه مذاکرات سختی را در پیش رو داریم ، گفت: بدون تأمین حقوق مردم ایران توافقی حاصل نخواهد شد

 به گزارش دانش روز، سید عباس عراقچی، معاون حقوقی و امور بین الملل وزارت امور خارجه و عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با اشاره به اینکه محمدجواد ظریف ، وزیر امور خارجه کشورمان روز سه شنبه به ایتالیا سفر می کند، گفت: این سفر به دعوت وزیر امور خارجه ایتالیا صورت می گیرد و آقای ظریف از آنجا برای شرکت در مذاکرات ایران و ۱+۵ عازم ژنو خواهد شد.

وی درباره گفتگوی تلفنی که روز پنجشنبه با هلگا اشمید، معاون کاترین اشتون داشته است، اظهار داشت: در گفتگوی نلفنی با خانم اشمید درباره هماهنگی مسائل اجرایی و همچنین دیدار آقای ظریف و خانم اشتون پیش از آغاز مذاکرات صحبت کردیم.

عراقچی درباره خبری به نقل از یک مقام آمریکایی مبنی بر اینکه دیدار اشتون و ظریف یک روز قبل از مذاکرا انجام خواهد شد، افزود: زمان این دیدار هنوز مشخص نیست ، اما طبق روال معمول مذاکرات آنها قبل از شروع دیداری خواهند داشت که این دیدار در قالب صبحانه یا شام کاری انجام می شود.

وی درباره مذاکرات ۲۹و ۳۰ آبان ماه در ژنو نیز گفت : پیش بینی این است که مذاکرات سختی را خواهیم داشت و بدون تأمین حقوق مردم ایران توافقی حاصل نخواهد شد.

منبع:مهر

شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۹
کد خبر : 74125
بازدیدها: 202

پاسخی بگذارید »