شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بداخلاق ترین فوتبالیست اروپا/تصاویر

danesheroz1 مرداد ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
بداخلاق ترین فوتبالیست اروپا/تصاویر

دانش روز: جویی بارتن کاپیتان کوئینز پارک رنجرز در فوتبال انگلستان به پسر بداخلاق لیگ برتر معروف شده است

به گزارش دانش روز،  جویی بارتن در ژوئن ۲۰۰۵ به دلیل سیلی زدن به گوش یک طرفدار جوان اورتون و گاز گرفتن انگشت هم تیمی اش ریچارد وان از اردوی آمادگی منچستر سیتی در تایلند اخراج شد.

وی اولین کارت قرمز خود را در دیدار تیمش منچستر سیتی مقابل تاتنهام در مرحله چهارم جام حذفی انگلستان دریافت کرد.

در دیدار منچستر سیتی با ساوته مپتون وقتی در ترکیب تیم نیست قبل از سوت آغاز بازی بدون اجازه مربی تیم کوین کیگان ورزشگاه را ترک کرد.

در بازی دوستانه دانکستنر جنجال راه انداخت و روی بازیکن حریف پل گرین حرکت خشنی انجام داد کیگان برای جلوگیری از ایجاد دردسر او را تعویض کرد و گفت: باید بارتن بفهمد که فوتبال یعنی چه در مهمانی کریسمس باشگاه، در جریان یک شوخی سیگار روشن را به چشم جیمی تندی، بازیکن تیم جوانان منچستر سیتی پرتاب کرد بارتن عذرخواهی کرد اما به ۶ هفته کسر حقوق جریمه شد.

به هم تیمی اش عثمان دابو آسیب فیزیکی رساند دابو به دلیل جراحت در چشمش بستری شد.

در اولین بازی خود برای نیکوکاسل یک حرکت خطرناک روی دیکسون اتوهو بازیکن ساندرلند انجام داد که از چشم داور دور ماند.

در شکست ۲ بر یک خانگی نیوکاسل با مشت به صورت مورتن پدرسن هافبک نفوذی بلکبرن، زد که با رأی فدراسیون فوتبال انگلستان، سه بازی محروم شد.

چند هفته پس از پیوستن به کوئینز پارک رنجرز نخستین گل خود را برای این تیم زد اما بلافاصله پس از این گل با کارل هنری یکی از بازیکنان تیم مقابل، درگیری فیزیکی پیدا کرد.

نخستین گل تیمش را در بازی مقابل نورویچ سیتی زد اما در همان بازی پس از آنکه با سر به بردلی جوهانسون بازیکن حریف کوبید با کارت قرمز مستقیم اخراج شد.

در آخرین روز فصل و در بازی مقابل منچستر سیتی با آرنج به صورت کارلوس توز مهاجم حریف ضربه زد و اخراج شد اما قبل از خروج از زمین با دو بازیکن دیگر حریف درگیر شد رفتار او در این بازی باعث محرومیت ۱۲ جلسه ای او شد.

منبع باشگاه خبرنگاران

شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۶
کد خبر : 46154
بازدیدها: 176

پاسخی بگذارید »