پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با ۱۰ تبلت برتر در بازار ایران آشنا شوید +قیمت

danesheroz بهمن ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
با ۱۰ تبلت برتر در بازار ایران آشنا شوید +قیمت

دانش روز : تبلت های از شرکت های مختلفی تولید و راهی بازار می شوند که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند.در این مطلب قصد داریم به معرفی ده تبلت برتری که در طی این سال ها عرضه شده است بپردازیم

تبلت های پا به عرصه بازار ها نهادند. این تبلت های از شرکت های مختلفی تولید و راهی بازار می شوند که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند.

در این مطلب قصد داریم به معرفی ده تبلت برتری که در طی این سال ها عرضه شده و در بازار ایران نیز موجود است بپردازیم. پس با ما همراه باشید…

Apple iPad Air

این تبلت دارای ابعاد ۹.۴  x 6.6 x 0.29 است و با صفحه نمایش ۹.۷ اینچ خود دارای رزولوشن ۲۰۴۸ x 1536   پیکسل است . در این تبلت از پردازندهApple A7 استفاده شده است که با باطری که درون آن قرار گرفته حدود ۶ ساعت و ۱۴ دقیقه کار می­کند. حافظه داخلی این دستگاه ۱۶ GB است و وزن آن ۴۵۳.۶ گرم است.

مبلغ این تبلت از ۱,۶۱۰,۰۰۰ تا ۳,۰۳۵,۰۰۰ تومان شاید شما هم از این میانگین تعجب کرده باشید ولی خودتان (اینجا) ببینید که اگر این تبلت به سمت نزول قیمت باشد می توان گفت از نظر قیمت هم بسیار خوب است.

Asus Transformer Book T100TA (64GB)

این دستگاه با ۶.۷۵ و  طول ۱۰.۵  عرضو ضخامت۰.۴۱/۰.۹۳  اینچ و صفحه نمایش ۱۰.۱ inches خود دارای رزولوشن ۱,۳۶۶ x 768 pixels است.

در این دستگاه پردازنده Intel Atom Z3740 قرار گرفته که فرکانس آن ۱.۳ GHz است و با باطری که درون آن قرار گرفته حدود ۱۱ ساعت و ۲۰ دقیقه کار می ­کند.

حافظه داخلی این دستگاه ۶۴ GB است و وزن آن ۶۵۳.۱ گرم است.

مبلغ این تبلت در بازار ایران حدودا ۱.۸۵۰.۰۰۰تومان است.

Amazon Kindle Fire HDX 8.9″

این تبلت با ابعاد ۹.۱ x 6.2 x 0.31 inches و صفحه نمایش ۸.۹ inches خود دارای رزولوشن ۲۵۶۰ x 1600 pixels است.

در این تبلت پردازنده Qualcomm Snapdragon 800 Quad-Core قرار گرفته که فرکانس آن ۲.۲ GHz است و با باطری که درون آن قرار گرفته حدود ۷ ساعت و ۲۰ دقیقه کار می­ کند.

حافظه داخلی این دستگاه ۱۶ GB است و وزن آن ۳۸۲.۷ گرم است و سیستم عامل آن Android 4.2.2 می باشد.

مبلغ این تبلت  در بازار ایران حدود ۱۵۲۰۰۰۰تومان است.

Samsung Galaxy Note 10.1(2014 Edition)

این تبلت با ابعاد ۱۰.۴۷ x 6.77 x 0.27 inches و صفحه نمایش ۱۰.۱ inches خود دارای رزولوشن ۲۵۶۰ x 1600 است.

در این تبلت پردازنده Samsung Exynos 5420 قرار گرفته که فرکانس آن ۱.۹ GHz است و با باطری که درون آن قرار گرفته حدود ۷ ساعت و ۳۱ دقیقه کار می­کند. حافظه داخلی این دستگاه ۱۶ GB است و وزن آن ۵۵۹.۹ گرم است و سیستم عامل آن Android 4.3 می باشد.

مبلغ این تبلت در بازار ایران حدود  ۱۹۴۰۰۰۰تومان است.

Sony Xperia Tablet Z

این تبلت با ابعاد ۱۰.۴۷ x 6.77 x 0.27 inchesو صفحه نمایش ۱۰.۱ inches خود دارای رزولوشن ۱۹۲۰ x 1080 است. در این تبلت پردازنده Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Quad-Core قرار گرفته که فرکانس آن ۱.۵ GHz است و با باطری که درون آن قرار گرفته حدود ۴ ساعت و ۴۱ دقیقه کار می­ کند.

حافظه داخلی این دستگاه ۱۶ GB است و وزن آن ۴۹۴ گرم است و سیستم عامل آن Android 4.1.1 می باشد.

مبلغ این تبلت  در بازار ایران از ۱,۶۹۵,۰۰۰ تا ۲,۰۵۰,۰۰۰ تومان در حال تغییر  است.

Google Nexus 7

این تبلت با ابعاد ۷.۹ x 4.5 x 0.34 inchesو صفحه نمایش ۷ inches خود دارای رزولوشن ۱۹۲۰ x 1200 است. در این تبلت پردازنده Qualcomm Snapdragon S4 Pro Quad-Core قرار گرفته که فرکانس آن ۱.۵ GHz است و با باطری که درون آن قرار گرفته حدود ۷ ساعت و ۳۱ دقیقه کار می­کند. حافظه داخلی این دستگاه ۱۶ GB است و وزن آن ۲۹۷ گرم است و سیستم عامل آن Android 4.3 می باشد

مبلغ این تبلت  در بازار ایران از ۱,۱۱۰,۰۰۰ تا ۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان در حال تغییر  است.

Apple iPad mini with Retina Display

این تبلت دارای ابعاد ۷.۸۷ x 5.3 x 0.29 (HWD) inches است وبا صفحه نمایش ۷.۹ inches خود دارای رزولوشن ۲۰۴۸ x 1536 pixels است .

در این تبلت پردازندهApple A7 قرار گرفته که با باطری که درون آن قرار گرفته حدود ۶ ساعت و ۸ دقیقه کار می­کند. حافظه داخلی این دستگاه ۱۶ GBاست و وزن آن ۳۲۸.۸ گرم است.

مبلغ این تبلت  در بازار ایران از ۱,۳۸۰,۰۰۰ تا ۲,۷۳۰,۰۰۰ تومان در حال تغییر  است.

Amazon Kindle Fire HDX 7

این تبلت با ابعاد ۷.۳ x 5 x 0.35 (HWD) inchesو صفحه نمایش ۷ inches خود دارای رزولوشن ۱۹۲۰ x 1200 pixels است.

در این تبلت پردازنده Qualcomm Snapdragon 800 Quad-Core قرار گرفته که فرکانس آن ۲.۲ GHz است و با باطری که درون آن قرار گرفته حدود ۵ ساعت و ۴۰ دقیقه کار می­کند. حافظه داخلی این دستگاه ۱۶ GB است و وزن آن ۲۸۶ گرم است و سیستم عامل آن Android 4.2.2 می باشد

مبلغ این تبلت  در بازار ایران در حال تغییر ۱۵۰۰۰۰۰تومان است.

Asus MeMO Pad HD 7

این تبلت با ابعاد ۷.۷ x 4.7 x 0.4 inches و صفحه نمایش ۷ inches خود دارای رزولوشن ۱۲۸۰ x 800 است.

در این تبلت پردازنده MediaTek MT8125 قرار گرفته که فرکانس آن ۱.۲ GHz است و با باطری که درون آن قرار گرفته حدود ۵ ساعت و ۵۰ دقیقه کار می­ کند. حافظه داخلی این دستگاه ۱۶ GB است و وزن آن ۲۸۶ گرم است و سیستم عامل آن Android 4.2.1 می باشد

مبلغ این تبلت  در بازار ایران از ۴۲۰,۰۰۰ تا ۵۵۰,۰۰۰ تومان در حال تغییر  است.

Dell Venue 8 Pro

این تبلت با ابعاد ۰.۳۵ by 5.25 by 8.5 inches inches و صفحه نمایش ۸ inches خود دارای رزولوشن ۱,۲۸۰ by 800 pixels است.

در این تبلت پردازنده Intel Atom Z3740 قرار گرفته که فرکانس آن ۱.۳۴ GHz است و با باطری که درون آن قرار گرفته حدود ۸ ساعت و ۳۱ دقیقه کار می­ کند. حافظه داخلی این دستگاه ۳۲ GB است و وزن آن ۳۷۹ گرم است و سیستم عامل آن Microsoft Windows 8.1 می باشد.

منبع: صبحانه آنلاین

جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۹
کد خبر : 93563
بازدیدها: 182

پاسخی بگذارید »